باتری یو پی اس سی اس بی (CSB)

در هنگام انتخاب و تهیه‌ی باتری یو پی اس، هر فرد و شرکتی مولفه‌هایی متفاوت با دیگران را در نظر می‌گیرد. اما در این میان مواردی هست که همه‌ی ما وظیفه داریم تا حد توان به آن‌ها توجه کنیم و حداقل تا زمانی که مشکلی برایمان به وجود نیامده و ضرری از قِبل آن‌ها نمی‌کنیم، از رعایت آن‌ها سرباز نزنیم. یکی از اصلی‌ترین این موارد توجه به سازگار بودن باتری یو پی اس خریداری شده با محیط زیست است. کمپانی سی اس بی یکی از معدود شرکت‌هایی است که بدون آن که قیمت را زیاد کند یا کیفیت محصولاتش کاهش یابد، اصول محیط زیستی را در محصولاتش رعایت کرده است.

درباره‌ی شرکت سی اس بی

شرکت باتری‌سازی سی اس بی از سال ۱۹۸۷ یعنی حدود 30 سال پیش فعالیت خود را آغاز کرد. این شرکت تولید باتری به عنوان یکی از ده شرکت برتر در زمینه‌ی تولید باتری‌های VRLA در جهان می‌باشد. باتری‌های سربی اسیدی این شرکت، به طور انبوه به سایر کشورها تولید می‌شوند. هم اکنون ۴ کارخانه‌ی عظیم جداگانه در کشورهای چین،تایوان، ویتنام و آمریکا محصولات سی اس بی را تولید و عرضه می‌کنند. هر چند برخی شرکت را به دلیل اصالت آن تایوانی می‌دانند اما دفتر آمریکای آن مقری اصلی و ثبت شده است که به واسطه‌ی آن می‌توان شرکت را آمریکایی هم فرض کرد. پخش، فروش و پشتیبانی از محصولات سی اس بی در متچیزی بیش از ۱۰۰ کشور دنیا به انجام می‌رسد.

محافظت از محیط زیست

همان طور که قبلاً هم گفته شد، این کمپانی یکی از انگشت شمار شرکت باتری‌سازی معتبر به رسمیت شناخته شده توسط موسسه ROC است. این موسسه محصولات را از نظر سازگاری با محیط زیست می‌سنجد. برای جلوگیری از آلودگی زیست محیطی، سی اس بی اقدام به ارتقای مواد و روش‌های به کار رفته برای تولید محصولاتش کرد و باتری‌های یو پی اس هیچ آسیبی به سیاره‌ی ما زمین وارد نمی‌کنند.

استانداردها و گواهی‌های بین‌المللی

تاییدیه‌ی CTI  از اداره‌ی گسترش توسعه و تحقیقات تکنیکی آمریکا برای ارائه فناوری‌های نوین، یکی دیگر از افتخاراتی است که باتری CSB موفق به دریافت آن شده است. تولیدات کمپانی CSB دارای استانداردهای ISO9001، ISO14001، OHSAS18000، S.A DE C.V، UL، CE  می‌باشد. این میزان از گواهی‌های معتبر جهانی، تضمین کننده‌ی کیفیت و کارایی بالای این باتری‌هاست.

ویژگی‌های محصولات

  • می‌توان بارها و بارها این باتری‌ها را شارژ کرد که به معنی طول عمر بالاست.
  • با مهر و موم اعمال شده، می‌توان آن را به صورت افقی، عمودی و جانبی کار گذاشت. جهت آن ایمنی و عملکردش را ابداً تحت تاثیر قرار نخواهد داد.
  • با استفاده از فرمول خاص برای تولید آلیاژ کلسیم و سرب، میزان تخریب و نیاز به تعمیر نزدیک صفر است.
  • باتری‌های یو پی اس این شرکت خود به خود تخلیه نمی‌شوند و از قابلیت اطمینان بالایی برخوردارند.
  • مقاومت آن‌ها کم است، بنابراین شارژگیری و شارژدهی آسان است و بازده تولید انرژی نیز قابل توجه است.

 

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳

نمایش 5 نتیحه