یو پی اس آنلاین - خرید انواع یو پی اس با بهترین کیفیت و قیمت - انواع باتری یو پی اس

یو پی اس آنلاین

در حال نمایش 1–24 از 338 نتیجه

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳


توضیحاتی در مورد یو پی اس آنلاین

امروزه بسیاری از امور روزانه ما توسط وسایل الکترونیکی انجام می شوند که طبیعتا هر یک از آنها برای اینکه بتوانند کارایی لازمه را داشته باشند لازم دارند تا به صورت مستقیم و غیر مستقیم به برق شهری متصل شوند. همانطور که می دانید برق شهری دارای نوسانات بسیار زیادی می باشد

که این نوسانات در صورتی که به خوبی کنترل و مهار نشوند می توانند به قطعات و برد های به کار برده شده اینگونه دستگاه ها آسیب های جدی وارد نموده و حتی باعث از بین رفتن آنها شوند به همین منظور لازم است تا همواره یک محافظ را ما بین دستگاه های الکترونیکی و جریان برق شهری قرار دهید تا بتوان از اینگونه نوسانات و آسیب هایی که ممکن است به سیستم های گران قیمت شما وارد کنند جلوگیری نمایید.

یکی از این دست محافظ ها با نام یو پی اس شناخته می شود که خود دارای مدل های مختلفی می باشد. از یو پی اس می توان به عنوان بهترین محافظ در برابر نوسانات و قطعی های مکرر برق نام برد.

یکی از برترین انواع یو پی اس که امروزه در بسیاری از شرکت ها سازمان ها مورد استفاده می گیرد یو پی اس آنلاین می باشد.

یو پی اس آنلاین

این مدل از یو پی اس در برابر سایر انواع دیگر دارای ویژگی های بیشتری و بهتری می باشد که از جمله آنها می توان به عدم نیاز به قرار دادن قطعه اضافه به جهت نویزگیری جریان به دلیل دارا بودن مدارهای بهینه شده و همچنین در کنار این ویژگی می توان به قیمت مناسب این نوع از یو پی اس در برابر دیگر انواع یو پی اس اشاره نمود به همین جهت کسب و کار هایی که مایل اند تا از سیستم های الکترونیکی به خصوص سیستم های کامپیوتری خود در برابر نوسانات برقی و همچنین خطرات ناشی از قطع ناگهانی برق محافظت نمایند می توانند با تهیه یک یا چند یو پی اس آنلاین نسبت به انجام این کار پیشگیرانه اقدام نمایند .

انواع یو پی اس ( UPS )

یو پی اس ها در انواع مختلفی هستند که به سه دسته ی کلی تقسیم بندی می شوند .

 1. 1 – یو پی اس های آماده به کار (آفلاین)
 2. 2 – یو پی اس های  آنلاین
 3. 3 – یو پی اس های در تعامل با خط یا لاین اینتراکتیو

1 – یو پی اس ( UPS ) آماده به کار ( آفلاین ) :

این مدل از UPS  ها، ارزان ترین نوع UPS  هستند که نحوه ی کار آن ها به طور خلاصه، به این گونه است که در شرایط عادی دستگاه را مستقیما به برق شهری متصل می کنند و به هنگامی که برق رفت، UPS متوجه مشکل می شود و به حالت باتری تغییر وضعیت می دهد. به همین دلیل است که این نوع از UPS ها، UPS های خوبی نیستند زیرا بدون وقفه نیستند. لذا برای دستگاه های حساس نباید از این گونه UPS ها استفاده کرد.

2 –  یو پی اس UPS ) های آنلاین یا برخط

این دسته از UPS ها، بهترین نوع UPS ها هستند اما گران ترین آن ها نیز می باشند. البته قیمت این UPS ها در گذشته بسیار بالاتر بوده است به گونه ای که تنها برای کاربرد های تجاری از UPS های آنلاین استفاده می کرده اند اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی در این عرصه، استفاده از UPS های آنلاین، برای کاربرد های معمولی نیز مقرون به صرفه شده است. UPS ( UPS ) آنلاین، برخلاف یو پی اس ( UPS ) آفلاین، که تنها در هنگام قطع برق شروع به کار می کند، پیوسته در حال آماده باش است و برق را فیلتر می کند.

3  –  یو پی اس UPS ) در تعامل با خط

نوع بعدی UPS ها، UPS  در تعامل با خط است که این نوع UPS ها، هم در مدیرت قطع برق لحظه ای، عملکرد خوبی دارند و هم با استفاده از ترانسفورماتور هایی که ولتاژ خروجی شان را متناسب با نوسانات لحظه ای برق تنظیم می کند، قیمت بسیار پایینی دارند.

UPS  آنلاین چگونه کار می کند

یو پی اس آنلاین با نظارت مداوم بر منبع برق ورودی، فیلتر کردن آن از طریق یک اینورتر و ارائه یک جریان ثابت و بدون وقفه برق به دستگاه های متصل کار می کند. این فرآیند شامل چندین مؤلفه است، از جمله:

 • یکسو کننده: یکسو کننده برق AC را از شبکه به برق DC تبدیل می کند که برای شارژ باتری استفاده می شود.
 • اینورتر یو پی اس: اینورتر برق DC را به برق AC تبدیل می کند که برای تامین برق دستگاه های متصل استفاده می شود.
 • باتری: باتری در صورت قطع یا سایر مشکلات مربوط به برق، برق پشتیبان را تامین می کند.
 • سوئیچ بای پس استاتیک: سوئیچ بای پس استاتیک تضمین می کند که دستگاه های متصل جریان برق ثابتی دریافت می کنند، حتی زمانی که یو پی اس نیاز به تعمیر و نگهداری یا تعمیر دارد.
 • سیستم مانیتورینگ و کنترل: سیستم مانیتورینگ و کنترل به طور مداوم بر منبع برق ورودی و عملکرد باتری نظارت می کند و در صورت بروز هرگونه مشکل به کاربر هشدار می دهد.

کارکرد یو پی اس آنلاین

یو پی اس آنلاین نوعی یو پی اس است که در حالت عادی برق بار AC را از طریق یکسو کننده و اینورتر ترکیبی تامین می کند و در هنگام قطع برق از یک اینورتر برای تامین برق متناوب استفاده می کند. بنابراین منبع تغذیه خروجی همیشه روشن می ماند و نیازی به سوئیچ نیست. از این رو، هیچ تاخیر زمانی در جابجایی بین منابع آن وجود ندارد. در صورت قطع برق حتی برای یک نانوثانیه هیچ وقفه ای وجود ندارد.

در طول کارکرد عادی، منبع AC را از شبکه AC با استفاده از یکسوساز به DC تبدیل می کند و باتری را با استفاده از یک مدار کنترل کننده شارژ شارژ می کند. اکنون در همان زمان، برق DC از باتری شارژ شده با استفاده از یک اینورتر به AC تبدیل می شود تا آن را به بار AC خروجی برساند.

در صورت قطع برق، UPS جریان برق را از شبکه AC قطع می کند و شارژ باتری را متوقف می کند. اما بار AC به طور مداوم از طریق اینورتر جریان را از باتری می گیرد.

بنابراین، یو پی اس آنلاین در هنگام تعویض منبع تغذیه، تاخیر زمانی صفر دارد. همچنین به همین دلیل است که به عنوان UPS آنلاین شناخته می شود زیرا حتی در طول عملکرد عادی خود روشن می ماند.

شما خرید یک یا تعدادی یو پی اس آنلاین برای شرکت یا کارخانه خود می توانید در کنار کنترل نوسانات برق با استفاده از باتری های موجود در این یو پی اس می توانید برای مواقعی که برق شهری قطع شد نیز به میزان کافی برق ذخیره شده وجود داشته باشد که بتوانید از آن برای ادامه فعالیت های اداری، تولیدی و خدماتی خود استفاده نمایید.

مدل های برتر یو پی اس آنلاین

 1. APC Smart-UPS Online: این یک یو پی اس آنلاین با کارایی بالا است که حفاظت برق قابل اعتمادی را برای سرورها، سوئیچ ها، روترها و سایر لوازم الکترونیکی حساس فراهم می کند. این در طیف وسیعی از اندازه ها، از 750 VA تا 20 کیلو ولت آمپر عرضه می شود، و دارای یک صفحه نمایش LCD کاربر پسند است که اطلاعات لحظه ای در مورد وضعیت انرژی، عمر باتری و سایر معیارهای کلیدی ارائه می دهد.
 2. Eaton 9PX Online: این یکی دیگر از یو پی اس های آنلاین با کارایی بالا است که حفاظت قدرت برتر را برای مراکز داده کوچک تا متوسط، کمدهای شبکه و تجهیزات فناوری اطلاعات ارائه می دهد. این در طیف وسیعی از اندازه ها، از 700 VA تا 11 کیلو ولت آمپر عرضه می شود، و دارای قابلیت های مدیریت انرژی پیشرفته، و همچنین یک صفحه نمایش LCD گرافیکی است که اطلاعات بلادرنگ در مورد وضعیت برق و سایر معیارهای کلیدی را ارائه می دهد.
 3. UPS  آنلاین هوشمند Tripp Lite: این یک یو پی اس آنلاین همه کاره است که حفاظت برق قابل اعتمادی را برای سرورها، تجهیزات شبکه و سایر لوازم الکترونیکی حساس فراهم می کند. این در طیف وسیعی از اندازه ها، از 1 کیلو ولت آمپر تا 20 کیلو ولت آمپر عرضه می شود، و دارای قابلیت های نظارت و کنترل پیشرفته، و همچنین یک صفحه نمایش LCD کاربرپسند است که اطلاعات بلادرنگ در مورد وضعیت برق و سایر معیارهای کلیدی را ارائه می دهد.

راهنمای خرید از فروشگاه تسلا

شما می توانید انواع باتری یو پی اس و تجهیزات ups  و انواع باتری با بهترین کیفیت و قیمت را از سایت تسلا سفارش دهید و با بهترین کیفیت و قیمت تحویل بگیرد ، شما می توانید علاوه بر باطری تمامی لوازم جانبی راه اندازی ups خودتان را با بهترین کیفیت از فروشگاه تسلا خریداری کنید .

مزایای خرید یو پی اس آنلاین

تسلا تمامی محصولات و لوازم خود را به صورت کامل مستقیم و بدون واسطه به مشتریان عرضه می کند  و مشتریان دیگر هزینه ی اضافی در قبال عمل واسطه گری پرداخت نمی کنند .

در صورت داشتن سوال و درخواست مشاوره درباره خرید خود می توانید با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید و مشکل و سوال خود را با متخصصین ما در میان بگذارید .

شماره های پشتیبانی و برقراری ارتباط با تسلا ( 02188312456 / 02188861253 ) .

[cat_ehm]