یو پی اس ایرانی

در سال های اخیر و با پیشرفت تکنولوژی و فناوری های جدید، وسایل و تجهیزات جدید و گران قیمتی اختراع و به کار گرفته شده اند، در همین میان مسئله حفاظت از این تجهیزات در مقابل افت ولتاژ و تغییر ولتاژ و دیگر خطراتی که این وسایل را تهدید می‌کنند به امری مهم و حیاتی تبدیل شده است.

یو پی اس ایرانی بهتر است یا خارجی؟

برای حفاظت از این تجهیزات در برابر خطرات احتمالی برقی نظیر انچه در بالا گفته شد، از یو پی اس ها استفاده می‌شود.  کشور ایران هم برای برطرف کردن نیاز های خود اقدام  به بومی سازی، ساخت و صادرات یو پی اس برای استفاده در مکان های بیمارستانی، سازمانی، خانگی، و… کرده است.

از شرکت ها و برند های ایرانی تولید کننده یو پی اس میتوان به برند های زیر اشاره کرد:

این شرکت ها را میتوان به 5 دسته عمده تقسیم کرد:

مزیت های یو پی اس ایرانی

شرکت های تولید کننده یو پی اس برای جلب کردن نظر مشتریان به خود اقدام به ساخت و تولید یو پی اس هایی با کیفیت و قابلیت های جدیدی میکنند که باعث فروش بیشتر و متمایز شدن نام برند انها در میان سایر برند ها میشود در این میان شرکت های تولید کننده یو پی اس هم از این قاعده مستثنی نیستند و هر روزه قابلیت های جدید و تازه ای را روانه بازار میکنند.

این قابلیت ها و ویژگی ها می توانند شامل ظاهر دستگاه ، رنگ ، اندازه ، وزن ، امکانات UPS ، خدمات و پشتیبانی ، گارانتی و حتی قیمت یو پی اس و … باشند که با در نظر گرفتن همه این موارد می توان از کارایی ، میزان حفاظت های دستگاه و خدمات به عنوان مهم ترین آنها نام برد که یو پی اس های ایرانی علاوه بر داشتن کیفیت مناسب دارای قیمت مناسبی نسبت به سایر یو پی اس های ساخته سایر کشور ها هستند. همچنین یوپی اس های ایرانی گارانتی و خدمات پس از فروش نسبتا بهتری نسبت به یو پی اس های اروپایی دارند.

همچنین ناگفته نماند که بعضی از شرکت های تولید کننده یو پی اس داخلی، یو پی اس های بسیار با کیفیت و کاربردی را تولید و به سایر کشور ها صادر میکنند و از خیلی از یو پی اس های چینی و اروپایی و یو پی اس های ساخته سایر کشور ها کارایی و دوام بهتری دارند.

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶

در حال نمایش 1–12 از 25 نتیجه