یو پی اس برای تجهیزات پزشکی و لوازم برقی بیمارستانی + دستگاه های مورد تائید وزارت بهداشت

تجهیزات پزشکی

در حال نمایش 1–24 از 120 نتیجه

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳


یو پی اس برای تجهیزات پزشکی از اهمیت بالایی برخوردار است و روند درمان در دنیای امروز وابسته به تجهیزات پزشکی و تکنولوژی است. انواع دستگاه های سونوگرافی، تجهیزات موجود در اتاقهای احیای آی‎سی‎یو و سی‎سی‎یو و تجهیزات آزمایشگاهی بسیار پیشرفته، دستگاه های ام‎آر‎آی، سی‎تی‎اسکن و تصویر برداری اشعه‎ایکس تنها بخشی از لوازم پزشکی و آزمایشگاهی پیشرفته است که در همه مراکز درمانی وجود دارد.

از طرفی این تجهیزات بسیار گران قیمت هستند و یکی از خطراتی که این تجهیزات را تهدید میکند جریان برق است؛ که این تجهیزات به جریان برقی عاری از هر گونه تغییر ولتاژ و افت ولتاژ و نوسان نیاز دارند.

یکی از راه های جلوگیری از وارد شدن خسارت به این تجهیزات استفاده از یو‎پی‎اس است، استفاده از یو پی اس ها علاوه بر تامین برق در زمان خاموشی، با فیلتر کردن نوسانات موجود در برق شهری ( که یکی از علت‎های اصلی آسیب دیدن دستگاه‎ها است ) باعث افزایش طول عمر تجهیزات پزشکی شده و آنان را در مقابل خطرات ناشی از شوک های ناشی از تغییرات ناگهانی ولتاژ و جریان، محافظت می کند .

یو پی اس برای تجهیزات پزشکی

کاربرد یو پی اس برای تجهیزات پزشکی در مراکز درمانی

یکی از مشکلات مراکز درمانی زمانی است که برق منطقه قطع میشود و چون اکثر تجهیزات وابسته به جریان برق هستند با قطع شدن برق از کار می‎افتند و عملا مراکز درمانی قادر به پاسخگویی به بیماران و مراجعه کنندگان در ساعات قطعی برق نیستند.

اما با استفاده از یو‎پی‎اس در مراکز درمانی میتوان از بروز این مشکل جلوگیری کرد.

همچنین مشکلات زیر هم در موقع قطعی برق در یک بیمارستان اتفاق می‎افتند که باعث هرج‎و‎مرج در بیمارستان می شوند.

یکی از این مشکلات قطع شدن برق اسانسور بیماران مراکز درمانی است که قطع شدن برق اسانسور موجب سردرگمی و شلوغی بیمارستان می شود چرا که بیماران بستری باید با رعایت موارد ایمنی ویژه ای جابجا شوند.

یکی دیگر از این مشکلات قطع شدن جریان برق پمپ های الکتریکی مرکز درمانی است که موجب افت فشار آب و مشکلات بهداشتی می شود.

همچنین قطعی برق در مراکز درمانی سبب خاموشی چراغ های بیمارستان می شود که باعث هراس و ترس میان بیماران می شود.

با نبود جریان برق ارتباطات در داخل محدوده بیمارستان کاهش خواهد یافت چرا که بیماران بخش های اضطراری قادر به ایجاد ارتباط توسط دستگاه کمک کننده با مرکز پرستاری نخواهند شد. اتاق های اورژانس نیز اطلاعات مربوط به آمبولانس ها دریافت نخواهند کرد و بخش های مختلف بیمارستان نیز قادر به ایجاد ارتباط سریع و موثر نخواهند بود .

یو پی اس برای تجهیزات پزشکی

یو پی اس ( ups ) چیست ؟

و پی اس ( به انگلیسی : Uninterruptible power supply ) در واقع یک منبع تغذیه ی بدون وقفه است که در کنار سیستم هایی همانند کامپیوتر و … که برق مصرف می کنند، نصب می شود و از آسیب هایی که ممکن است به هنگام نوسانات برق شهری به دستگاه وارد شود، جلوگیری می کند.

اما پیدا کردن یو پی اس ( UPS ) مناسب و خوب، امری بسیار دشوار و پیچیده است زیرا در ذیل مشخصاتی که برای UPS های مختلف بیان می شود، از اصطلاحات تخصصی استفاده می شود که هر کسی قادر به تشخیص آن ها نمی باشد.

هدف از استفاده یو ‎پی ‎اس در مراکز درمانی؟

همان طور که خواندید قطعی برق در یک مرکز درمانی سبب ایجاد مشکلات زیادی میشود که باعث به خطر افتادن جان بیماران و زیر سوال رفتن اعتبار مراکز درمانی میشود،خوشبختانه امروزه همه این مشکلات با استفاده از یو ‎پی ‎اس در مراکز درمانی قابل حل است .

راهنمای خرید از فروشگاه تسلا

شما می توانید انواع باتری یو پی اس و تجهیزات ups  و انواع باتری با بهترین کیفیت و قیمت را از سایت تسلا سفارش دهید و با بهترین کیفیت و قیمت تحویل بگیرد ، شما می توانید علاوه بر باطری تمامی لوازم جانبی راه اندازی ups خودتان را با بهترین کیفیت از فروشگاه تسلا خریداری کنید .

تسلا تمامی محصولات و لوازم خود را به صورت کامل مستقیم و بدون واسطه به مشتریان عرضه می کند  و مشتریان دیگر هزینه ی اضافی در قبال عمل واسطه گری پرداخت نمی کنند .

در صورت داشتن سوال و درخواست مشاوره درباره خرید خود می توانید با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید و مشکل و سوال خود را با متخصصین ما در میان بگذارید .

یو پی اس برای تجهیزات پزشکی

شماره های پشتیبانی و برقراری ارتباط با تسلا ( 02188312456 / 02188861253 ) .

[cat_ehm]