آسانسور و بالابر

امروزه شاید کمتر ساختمانی را می توان یافت که از آسانسور استفاده ننموده باشد. آسانسور به عنوان یک سیستم حمل بار و مسافر بین طبقات ساختمان های چندین طبقه شناخته می شود و افراد می توانند با قرار گرفتن در محوطه درونی آن در زمان کوتاهی بدون خستگی در بین طبقات جا به جا شده و در طبقه مورد نظر خود پیاده شوند.

با توجه به اینکه در حال حاضر شهر های پر جمعیت ایران علی الخصوص تهران به سمت ساخت ساختمان های مسکونی ، اداری و تجاری بلند مرتبه روی آورده اند از این رو لزوم استفاده از آسانسور و اهمیت وجود آن در اینگونه ساختمان ها بر هیچکس پوشیده نیست. همانطور که می‌دانید آسانسور نیز یک وسیله الکترونیکی-مکانیکی بوده که به طور مستقیم از برق شهری تغذیه می شود و در صورتی که برق شهری قطع شود آسانسور نیز از کار خواهد افتاد.

یو پی اس برای آسانسور و بالابر

ضرورت استفاده از یو پی اس برای آسانسور و بالابر

در ساختمان هایی که از تعداد طبقات بسیار زیادی ساخته شده اند مطمئنا از کار افتادگی آسانسور حتی برای دقایقی می تواند موجبات ناراحتی ساکنین و به دردسر افتادن آنها را فراهم آورد. از این رو مدیران ساختمان و به خصوص پیمانکاران ساختمانی می کوشند تا با ارائه راه حل هایی از بروز چنین اتفاقاتی حدالمقدور جلوگیری نمایند.

کاربرد یو پی اس برای آسانسور و بالابر

یکی از کارهایی که می توان برای محافظت از قطعات و برد های به کار برده شده در آسانسور و جلوگیری از خاموشی بی موقع آن به کار برد استفاده از یو پی اس برای اسانسور و بالابر می باشد.

این مدل از یو پی اس که مخصوص استفاده برای آسانسور و بالابر طراحی و ساخته شده است، می تواند با قرار گیری مابین برق شهری و منبع تغذیه آسانسور نوسانات برق شهری را خنثی نموده و برق یکنواختی را به جهت استفاده آسانسور در اختیار آن قرار دهد، با این کار مطمئنا قطعات و برد های استفاده شده در موتور آسانسور برای مدت زمان بسیار بیشتری کار نموده و هزینه تعمیر و نگهداری آسانسور به حد قابل توجهی کاهش پیدا خواهد نمود.

بهترین یو پی اس برای آسانسور و بالابر

در کنار این مزیت استفاده از یو پی اس برای اسانسور و بالابر می توان مزیت دیگری را نیز نام برد و آن بهره مند بودن یو پی اس برای اسانسور و بالابر از باتری های قوی و قدرتمند می باشد. باتری های موجود در یو پی اس برای اسانسور و بالابر این قابلیت را دارند تا در صورت قطع برق شهری، برق باتری ها را مانند برق شهری وارد مدار جریان نموده و از خاموش شدن آسانسور ها در مواقع قطع برق جلوگیری نمایند.

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳

در حال نمایش 1–12 از 15 نتیجه