یو پی اس تایوانی

یو پی اس به عنوان یک وسیله و ابزار پیشگیرنده از سوختگی قطعات حساس الکترونیکی در بازار شناخته می شود. در حال حاضر با توجه به افزایش چند برابری قیمت قطعات و سخت افزار های الکترونیکی مطمئنا حفاظت از آنها بسیار مورد توجه قرار گرفته است. خرید یو پی اس یکی از آن دست کارهایی است که می توان برای مقابله با سوختگی قطعات دستگاه هایی که از برق شهری تغذیه میکنند از آن استفاده نمود.

بر هیچکس پوشیده نیست که برق شهری دارای نوسانات بسیار زیادی می باشد و همین نوسانات این امکان را دارند تا به سیستم هایی که از برق شهری استفاده میکنند آسیب بزنند. یو پی اس به عنوان یک محافظ می تواند نوسات برق را به خوبی کنترل نموده و برق یکنواختی را به دستگاه ها برساند.

ویژگی های یو پی اس تایوانی

کشور های بسیاری در زمینه ساخت یو پی اس فعالیت می کنند که از جمله آنها می توان به کشور تایوان اشاره نمود. این کشور در زمینه ساخت دستگاه های مرتبط با تکنولوژی و الکترونیک دارای سوابق بسیاری می باشد و می توان یو پی اس تایوانی را نیز به عنوان یکی از برترین مدل های یو پی اس دانست.

  • یو پی اس تایوانی نیز مانند سایر یو پی اس ها دارای دو شاخه با دو کارایی متفاوت می باشد. یکی از این کارایی ها در رابطه با کنترل نوسانات برقی می باشد. یو پی اس تایوانی با قرار گرفتن مابین برق شهری و دستگاه های مصرف کننده برق باعث کنترل نوسانات برقی و سالم ماندن قطعات و تجهیزات آنها می شود.
  • بخش دیگری از یو پی اس تایوانی دارای باتری هایی با ظرفیت ذخیره سازی بالا می باشند. این باتری ها در صورتی که جریان برق شهری قطع شود این قدرت را دارند تا برق مورد نیاز دستگاه ها را تامین نمایند و از خاموش شدن آنها جلوگیری نمایند. همانطور که میدانید برق شهری به صورت متناوب بوده و برق باتری به صورت مستقیم است از این رو در صورتی که قرار بر استفاده از برق باتری باشد لازم است تا برق باتری توسط یک مبدل به مانند برق شهری متناوب شود و سپس به مصرف دستگاه مربوطه برسد. همچنین لازم است تا با تبدیل دیگری برق شهری برای ذخیره شدن در باتری به برق مستقیم تبدیل شود.

در صورتی که قصد خرید یو پی اس دارید و به دنبال بهترین نوع یو پی اس میگردید پیشنهاد میکنیم تا از یو پی اس تایوانی استفاده نمایید.

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید 0919-455-1896 0910-460-9393

هیچ محصولی یافت نشد.