بزرگ ترین تولید کننده یو پی اس و اینورتر جهان، سوروتک

یو پی اس سوروتک (Sorotec)

نمایش 11 نتیحه

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳


یو پی اس سوروتک

یو پی اس مبدلی برای تامین برق اضطراری تجهیزات صنعتی، بیمارستانی، ساختمانی و… است که در صورت قطعی برق در برخی مکان های مهم نظیر بیمارستان ها استفاده از این یو پی اس ها ضروری است. شرکت تولید کننده یو پی اس سوروتک یک تولید کننده حرفه ای یو پی اس ها و اینورتر در زمینه تولید کننده برق است.

شرکت سوروتک در گذراندن گواهینامه بین المللی سیستم کیفیت ISO9001 رتبه اول را دارد و از افتخار افرین ها است که در صنعت تولید یو پی اس ها رقیبی ندارد و حرف اول را در تولیدات یو پی اس ها و اینورتر های جهانی می زند.

شرکت سوروتک با بیش از ده سال سابقه در زمینه تولید یو پی اس و اینورتر ها توانسته است به تولید بین المللی با بیش از چند شعبه در سراسر دنیا برسد. مدیریت این شرکت از زمان تاسیس این شرکت برای رسیدن به محبوبیت و هدف خود سه استراتژی را دنبال می کند که به صورت لیست زیر است:

  • اولین استراتژی شرکت سوروتک مشتری مداری است
  • نو آوری عملیات
  • هدایت فنی و اجرای مدیریت علمی دقیق با سیستم مدیریتی کامل و با کیفیت

یو پی اس تک فاز به تک فاز - یو پی اس تسلا

شریک های همکاری شرکت سوروتک

شرکت سوروتک تقریبا با نماینده اکثر کشور های جهان شراکت دارد که برخی از این شریک ها در ایالات متحده آمریکا، اروپا، آمریکای جنوبی، آفریقای جنوبی، خاورمیانه، هند، ترکیه، پاکستان، ایران و… قرار دارند و نماینده افتخاری شرکت سوروتک در سراسر جهان هستند.

اهداف کلی شرکت سوروتک

شرکت تولید کننده یو پی اس و اینورتر سوروتک هر ساله ده درصد از درآمد نجومی سالانه خود را صرف تحقیق و توسعه می کند تا بتواند امکانات روز دنیا را برای مشتریان عرضه کند و همچنین مدیریت این مجموعه با کمک از بهترین نخبگان جهان همکاری دارد چرا که قصد دارد محصولاتی با استاندارد های پیشرفته جهانی تولید کند.

کلام آخر

ما در تلاش هستیم نیازهای خریداران تجهیزات الکتریکی و برقی از جمله انواع باتری یو پی اس، باتری خودرو و استابلایزر را با حمایت از تامین کننده صنعتی برطرف کنیم. امیدواریم این مطالب از سایت تسلا برای شما عزیزان مفید واقع گردد.

[cat_ehm]