دوربین مداربسته و سیستم های امنیتی

در حال حاضر مبحث امنیت و بها دادن به آن برای اماکن و فضاهایی که نیاز به نظارت 24 ساعته دارند بسیار اهمیت پیدا کرده است. بسیاری از سازمان ها و مراکز دولتی و حتی خصوصی به دلیل دارا بودن شرایط امنیتی از دوربین های مداربسته به تعداد بسیار زیادی استفاده میکنند. این دوربین ها در صورتی که حتی برای دقایقی قطع شوند و تصویری را به اتاق فرمان خود ارسال نکنند ممکن است امنیت مکانی که از آن توسط دوربین های مدار بسته مراقبت می شود به خطر افتاده و احتمال سرقت و یا هجوم سایر افراد به آن مرکز بالاتر خواهد رفت.

ضرورت استفاده از یو پی اس برای دوربین های مداربسته

ضرورت استفاده از یو پی اس برای دوربین های مداربسته

همانطور که می دانید دوربین های مداربسته به نوعی لوازم و ابزار الکترونیکی هستند که برای آنکه بتوانند به خوبی به فعالیت خود ادامه دهند می بایست به برقی شهری متصل شده و از آن تغذیه نمایند. این در حالی است که برق شهری دارای نوسانات بسیاری بوده و همین امر در صورتی که دوربین های مداربسته به صورت مستقیم و بدون محافظ به برق شهری وصل شوند این امکان را به وجود می آورند که قطعات و برد های به کار برده شده در دوربین های مداربسته در طی زمان از بین رفته و دچار سوختگی شوند.

قطعی برق راه نفوذ سارقان برای غیرفعال کردن دوربین ها

همچنین همانطور که از این موضوع مطلع هستید برق شهری احتمال قطع شدگی داشته و در صورتی که از قبل برای آن چاره ای اندیشیده نشود این قطعی برق ها علاوه بر بالا بردن احتمال سوختگی دوربین ها این امکان را نیز فراهم می آورند تا سارقین بتوانند با استفاده از این امر و قطع برق سازمان و شرکت به راحتی به داخل آن نفوذ کرده و سرقت خود را بدون برجای گذاشتن رد و یا تصویری از خود انجام دهند.

کاربرد یو پی اس برای دوربین مدار بسته

با توجه به اینکه امروزه تقریبا برای هر مشکلی می توان به راحتی یک راه حل یافت برای موضوع نوسانات برق شهری و همچنین قطع گاه و بیگاه آن نیز مدت هاست که چاره مناسبی اندیشیده شده است. برای آنکه بتوانید لوازم الترونیکی خود مانند دوربین های مداربسته شرکت و کارخانه خود را از عوارض نوسانات برقی حفظ کنید می توانید از یو پی اس برای دوربین مدار بسته استفاده نمایید.

یو پی اس برای دوربین مداربسته

سایر مزیت استفاده از یو پی اس برای دوربین های مداربسته

این کار مزایای بسیاری داشته که از جمله آنها می توان به کاهش نوسانات برق شهری برای تغذیه دوربین ها و همچنین ذخیره برق در باتری های یو پی اس با ظرفیت بسیار زیاد برای تامین برق مورد نیاز دوربین ها در زمان قطعی برق اشاره نمود. به همین دلیل به بسیاری از شرکت ها و سازمان هایی که برای تامین امنیت خود از دوربین مداربسته استفاده میکنند توصیه میکنیم که برای محافظت بیشتر از دوربین های مداربسته خود حتما نسبت به خرید یو پی اس برای دوربین مداربسته های به کار برده شده نیز اقدام نمایند.

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶

در حال نمایش 1–12 از 17 نتیجه