کشور های سازنده ی یو پی اس / شرکت های تولید کننده ی یو پی اس/تسلا

کشورهای سازنده یو پی اس

در حال نمایش 1–24 از 383 نتیجه

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳


یو پی اس ، منبع تغذیه ی بی وقفه که امروزه در جهان تقاضای زیادی دارد و برای اتصال 24/7 ، کاربران زیادی نیاز به منبع تغذیه بدون وقفه دارند. تقاضای جهانی ، نیاز به تولید کنندگان منبع تغذیه بدون وقفه را افزایش داده است. لازم به ذکر است که رشد بازار تولید کنندگان منبع تغذیه اضطراری یا یو پی اس را می توان به نیاز روزافزون کاربران برای یو پی اس نسبت داد وهمچنین، وابستگی به مراکز داده ابرمقیاس و فناوری به بازار دامن می زند. با توجه به دلایل فوق ، این امر باعث می شود تا تولید کنندگان منبع تغذیه ی بدون وقفه افزایش یابد. مزایای یو پی اس مانند محافظت در برابر قطع برق، بهبود کیفیت برق و ارائه توان کافی در طول قطعی های کوتاه مدت، باعث افزایش تقاضا در کل بازارشده است . باید در نظر داشت که در مواقعی که منبع اصلی برق از کار بیفتد، می توان به یو پی اس به عنوان پشتیبان برق نیز اشاره کرد و این شاهکار ساخته شده توسط سازندگان منبع تغذیه بدون وقفه، با این ایده برای محافظت از رایانه های شخصی و سایر وسایل متصل در برابر افت ولتاژ (یا نوسانات) ناگهانی معرفی شد. الان  می خواهیم به کشور هایی اشاره کنیم که دراین زمینه فعالیت می کنند و منبع تغذیه ی تولیدی این کشورها در بازار جهانی به اوج  محبوبیت وتقاضا رسیده است ، اشاره کنیم.

ایرلند و آمریکا

یو پی اس eaton  ، این یو پی اس از محصولات شرکت   Eaton Corporation می باشد که این شرکت در زمینه ی تولید یوپی اس به موفقیت رسیده و نام خود را در لیست 10 شرکت برتر تولید کننده یو پی اس نوشته است. Eaton Corporation یک شرکت چندملیتی مقیم ایرلندی آمریکایی است که در سال 1911 توسط جوزف اوریل ایتون دوم و ویگو توربنسن تأسیس شد که  مدیر عامل آن کریگ آرنولد است و دفتر مرکزی این شرکت در دوبلین، ایرلند و اوهایو، ایالات متحده است و زیرمجموعه های آن Eaton، Crouse Hinds Company است که شرکت ایتون بیش از یک قرن است که در حال فعالیت است وهدف اصلی این شرکت بهبود شرایط آب و هوایی با استفاده از پیشرفته ترین سیستم UPS موجود در بازار تولید کنندگان منبع تغذیه اضطراری و ادارات است.کشور های سازنده ی یو پی اس آمریکا

لازم به ذکر است که یک شرکت چند ملیتی دیگر به نام امرسون وجود دارد که امرسون یک شرکت چندملیتی آمریکایی است که در سال 1890 توسط جان وسلی امرسون تأسیس شد که این شرکت به دلیل ثبت نام بهترین پرسنل و استفاده از بهترین پیشرفت ها برای سود بردن مشتریان خود در سراسر جهان شناخته شده است.و دلیل معروفیت جهانی امرسون این است که این شرکت با ادغام چندین سال نوآوری و استعداد طراحی، به بخشی از گیج‌کننده‌ ترین مشکلات جهان با پاسخ‌های خلاقانه (اولین شرکت در جهان در میان تولید کنندگان پیشرو منبع تغذیه بدون وقفه) برای مشتریانی از بخش‌های مختلف تجاری ادامه می‌دهد که این شرکت باتری های یو پی اس خود را نیز تولید می کند.

ژاپن

توشیبا یک شرکت چندملیتی ژاپنی است که در سال 1875 توسط تاناکا هیساشیگ و ایچیسوکه فوجیوکا تأسیس شد که این شرکت در توکیو، ژاپن مستقر است و مدیر عامل آن ساتوشی سوناکاوا است و زیرمجموعه اصلی آن Toshiba TEC Corporation است. محصولاتی مانند تجهیزات الکتریکی، نرم افزار و زیرساخت را ارائه می دهد. توشیبا قدیمی ترین عضو جامعه تولید کنندگان منبع تغذیه بدون وقفه است. توشیبا که مقرون به صرفه ترین راه حل ها را به دنیا برای مقابله با مسائل مربوط به منابع تغذیه ارائه می دهد.

آلمان

سیمنس یک شرکت چندملیتی آلمانی است که در سال 1847 توسط ورنر فون سیمنس تأسیس شد. دفتر مرکزی این شرکت در مونیخ آلمان و مدیر عامل آن رونالد بوش است که  خدماتی مانند خدمات تجاری، تامین مالی، مهندسی پروژه و ساخت و ساز ارائه می دهد. زیرمجموعه های اصلی آن زیمنس Healthineers و Siemens Mobility هستند. این برند تقریباً در هر بخش تجاری حضور دارد و به همین دلیل، سیمنس به عنوان یکی از بهترین گزینه ها برای دستیابی به محصولات در سطح جهانی با قیمت های مقرون به صرفه در نظر گرفته می شود و از شرکت های معروف در زمینه ی تولید یو پی اس می باشد.کشور  های سازن ده ی یو پی اس آلمان

فرانسه

Socomec در سال 1992 تاسیس شد و اکنون در بنفلد فرانسه مستقر است. زیرمجموعه های اصلی آن Sicon SArl و Socomec SA هستند. این شرکت در تجهیزات سوئیچ های انتقال، اندازه گیری، مدیریت انرژی، سوئیچینگ و حفاظت فتوولتائیک تخصص دارد.

Socomec یک گروه صنعتی مستقل است که عمدتاً بر روی ارائه بهترین راه حل ها برای مشکلات پیچیده ی ارائه شده توسط ،مشتریان جهانی تمرکز دارد و این تنها دلیلی است که Socomec قهرمان بی‌طرفانه صنعت تولیدکنندگان منبع تغذیه بدون وقفه است.

کلام آخر

در این مقاله برای شما کشور های بسیار معروف در زمینه ی تولید منبع تغذیه ی  بدون وقفه را توضیح دادیم و نام برخی از شرکت های تولید کننده ی یو پی اس را که در این زمینه به اوج موفقیت و معروفیت در بازار جهانی رسیده اند را بیان کردیم.  تسلا تمامی محصولات خود را با قیمت مناسب به مشتری های خود ارائه می دهد.

[cat_ehm]