عابربانک و خودپرداز ATM

بانک ها و موسسات مالی یکی از بخش هایی هستند که به دلیل اینکه وظیفه تغذیه مالی جامعه را دارند جز یکی از حساس ترین بخش های هر شهر و کشوری به شمار می روند و اخلال در کار آنها حتی برای دقایقی می تواند خسارات بسیار زیادی را بر جای گذارد. یکی از اختلالاتی که می تواند موجب ضرر و زیان به بانک ها و موسسات مالی شود نوسانات برقی و قطع ناگهانی برق شهری می باشد.

همه ما می‌دانیم که برق شهری که از آن برای راه اندازی وسایل برقی خود استفاده می‌کنیم دارای نوسان بوده و شدت یکسانی ندارد، با توجه به اینکه بانکها از دستگاه های گرانقیمت و حساسی مانند دستگاه های عابربانک استفاده می کنند لازم است تا همواره این دستگاه ها بدون مشکل و خاموشی به فعالیت ارائه وجه به مشتریان و انجام عملیات بانکی مورد نظر آنها اقدام نمایند از این رو برای اینکه در هر ساعت از شبانه روز و در هر شرایطی دستگاه های عابربانک روشن بوده و فعال باشند لازم است تا موارد پیش گیرانه بر روی آنها اعمال شود.

یکی از کارهایی که می توان برای افزایش طول عمر دستگاه عابربانک انجام داد به کار بردن یو پی اس برای عابر بانک می باشد. در صورتی که شما مدیر یک شعبه از بانک های سطح کشور هستید و مایلید تا دستگاه عابر بانک موجود در شعبه شما هیچ گاه قطعی برق را تجربه نکرده و به دلیل وجود نوسانات برقی دچار سوختگی قطعات نشود به شما پیشنهاد میکنیم تا در کنار عابربانکهای خود از یو پی اس برای عابر بانک نیز استفاده نمایید.

یو پی اس برای عابر بانک و خودپرداز ATM

کاربرد یو پی اس برای عابر بانک و خودپرداز ATM

یو پی اس به عنوان دستگاهی به جهت کنترل نواسانات برق شهری شناخته می شود نوع مخصوص عابر بانک این دستگاه مابین عابربانک و برق شهری قرار گرفته و نوسانات برق شهری را قبل از رسیدن به برد های حساس عابربانک یکسان سازی نموده و از این طریق جلو سوختگی قطعات به دلیل نوسانات برقی را خواهد گرفت.

در بخش دیگری از یو پی اس برای ATM باتری هایی در نظر گرفته شده است که می توان به کمک آنها در صورتی که برق شهری قطع شد برق مورد نیاز ATM ها را فراهم نمود تا در زمان قطع برق نیز دستگاه های عابر بانک روشن بوده و بتوانند به بهترین نحو به مشتریان خدمت رسانی نمایند.

یو پی اس برای عابربانک

صرفه اقتصادی یو پی اس برای عابربانک

با توجه به اینکه خرید دستگاه عابر بانک هزینه بسیار بالایی داشته و همچنین قطعات و تعمیرات آن در کنار صرف زمان زیاد هزینه بسیار زیادی نیز بر دوش شما خواهد گذاشت مطمئنا صرف هزینه برای خرید یک یو پی اس برای عابر بانک جلوگیری از تمامی این اتفاقات و هزینه ها بسیار به صرفه به نظر خواهد آمد .

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳

نمایش 9 نتیحه