یخچال ها و فریز های صنعتی

امروزه در تمام خانه ها و حتی در محل کارها یخچال فریزر یافت می شود. از انجا که این گونه وسایل به دلیل اهمیت وجود انها در زندگی روز مره که به منظور سالم وبا کیفیت نگه داشتن مواد غذایی درون ان استفاده می شوند، درهنگام نبود برق اینگونه لوازم برقی از کار می افتند و باعث فاسد شدن مواد پروتینی و بی کیفیت شدن میوه ها در ان می شوند و باعث ضرر مالی می شود.

همچنین در یخچال فریزر های صنعتی به دلیل حجم بالای مواد غذایی با از کار افتادن یخچال ها و اسیب دیدن مواد غذایی ضرر و زیان مالی فراوانی ایجاد می شود.

یو پی اس برای یخچال و فریزر صنعتی

ضرورت استفاده از یو پی اس برای یخچال و فریزر صنعتی

برق شهری همواره نوسانات و نویز های خود را دارد و ممکن است در بلند مدت باعث اسیب جدی به این وسایل نگه دارنده شوند.

ضمن آنکه تقریباً همه فروشندگان تعهد یا گارانتی در مقابل خرابی های ناشی ازنوسانات و اختلالات برق شهر ندارند الزامیست از یو پی اس استفاده شود. و اگر این یخچال ها و مخصوصا یخچال فریزر های صنعتی خراب شوند هزینه تعمیر و یا جایگزین کردن ان ها هزینه گزافی خواهد بود.

از این رو برای محافظت از یخچال فریزر و همچنین مواد غذایی درون ان از دستگاهی با نام یو پی اس که به طور کامل از خود دستگاه ومحتویات درون ان محافظت میکند استفاده می شود.

کاربرد یو پی اس برای یخچال و فریزر صنعتی

 محافظ های یخچال فریزر که میتوانند انواع مختلفی هم داشته باشند، می توانند دستگاه شما را در برابر نوسانات برق شهری محافظت کنند ولی با این وجود هیچ گاه نمیتوانند همانند یوپی اس که دارای بهترین عملکرد در مقابل نوسانات و نویز های برق و همچنین حتی در زمان نبود برق با استفاده از برق باتری یو پی اس که وارد مدار می کند باعث ادامه کار یخچال فریزر می شود بشود.

یو پی اس برای یخچال و فریزر صنعتی

یو پی اس وسیله ای است که بین منیع برق شهری و یخچال فریزر ها قرار گرفته و این لوازم را از اسیب های احتمالی که توسط برق ممکن است به ان وارد شود حفظ میکند.

برخی از این آسیب ها عبارتند از:

  • نوسانات برق ورودی
  • نویز و اختلالات
  • قطعی کامل برق

و از انجایی که این یخچال فریزر ها به شدت به این عوامل حساس می باشند استفاده نکردن از یو پی اس ممکن است اسیب های جدی بر روی قطعات ان ایجاد بکند و ضرر و زیان مالی بالایی مخصوصا بر روی یخچال فریزر های بزرگتر که در صنعت استفاده می شوند به جا بگذارد.

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳

نمایش 4 نتیحه