سیستم های روشنایی

امروزه برق شهری به یکی از مهمترین رکن های زندگی تبدیل شده است، به همین دلیل یو پی اس هم از اهمیت بالایی برخوردار شده و برای تامین برق شهری اعم از روشنایی و یا لوازم الکترونیکی در مواقع خاص از آن استفاده می‌شود.

ضرورت استفاده از یو پی اس برای روشنایی

یو پی اس بین منبع برق شهری و دستگاه مصرف کننده برق قرار گرفته و کار تثبیت برق ورودی را انجام می‌دهد، علاوه بر این از نفوذ نویز و اختلالات ناشی بر تجهیزات جلوگیری می‌کند.

در اکثر خانه ها تعداد بالایی لامپ استفاده می‌شود که این حجم از مصرف برق مستقیم هم از نظر بها و هم از نظر آسیب به سیم کشی های ساختمان یا خانه به صرفه نمی‌باشد، در حالی که می توان با استفاده از یو پی اس 500 الی 1000 آمپری به راحتی 10 لامپ 30 ولتی را برای مدت زمان زیادی روشن نگه داشت که این هم از نظر اقتصادی به صرفه است و هم از اسیب های احتمالی جلوگیری می‌کند.

دیگر کاربردهای یو پی اس

  • یو پی اس توانایی ذخیره برق برای مدت زمان چند ساعته را دارا می‌باشد و به صورت پایدار همچون برق شهری آنرا به سیم کشی خانه منتقل می‌کند.
  • محافظت از اطلاعات در صورت قطعی برق؛ به دلیل وجود برق ذخیره، پس از قطعی برق شما این فرصت ارادارید که فایل های باز و ذخیره نشده خود را ذخیره کنید و از نابودی اطلاعاتتان جلوگیری کنید.
  • از یو پی اس برای کاهش مصرف برق استفاده می‌شود بدین صورت که در ساعات افت مصرف، برق رزرو و در ساعات اوج مصرف از ان برق ذخیره شده برای روشنایی استفاده می‌شود که بسیار مقرون به صرفه می‌باشد.

مزیت استفاده از یو پی اس برای روشنایی

با یک سیستم یو پی اس مناسب با به کار گیری لامپ های کم مصرف، امکان تامین روشنایی تعداد بالایی از لامپ ها را وجود دارد.

هزینه ایجاد یک سیستم یو پی اس معمولا با هزینه خرید ژنراتور مقایسه می شود که البته از نظر فنی به مراتب بهتر و کارامد تر از سیستم ژنراتور میباشد.

برای خانه یا کارگاه های کوچک سیستم یو پی اس بسیار مقرون به صرفه می‌باشد. به صورتی که با یک یو پی اس و چند لامپ، روشنایی مکان مورد نظر به صورت کامل تامین می شود.

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳

نمایش 4 نتیحه