باتری یو پی اس راکت (Rocket)

امروزه اطلاعات و دستگاه‌ها از ارزش بالایی برخوردارند و یک یو پی اس قوی می‌تواند از آن‌ها به خوبی در برابر مشکلات شایع و نوسانات جریان برق محافظت کند. علاوه بر این در صورت قطعی وارد عمل می‌شود و جریان را برقرار می‌کند. مهم‌ترین قسمت هر یو پی اس باتری آن است. این باتری انرژی را ذخیره می‌کند، درصورت لزوم مقدار مشخصی انرژی به سیستم وارد می‌کند و جلوی نوسان و قطعی را می‌گیرد. پس اهمیت زیادی دارد که از چه باتری یو پی اسی استفاده کنیم. یکی از گزینه‌های مناسب پیش روی شما، برند با سابقه و مطرح راکت است.

برند جهانی راکت

راکت یک برند تجاری جهانی است که توسط  شرکت کره‌ای گلوبال باتری که قبلا با عنوان “گلوبال و یواسا” شناخته شده بود، تاسیس شد. این برند نخستین بار در سال 1952 روی کار آمد. همان طور که گفته شد، این شرکت در ارتباط با شرکت یواسای ژاپن، یک تولید کننده‌ی معروف باتری جهان، قرار داشت و تبادل سرمایه و فناوری با این شرکت، راکت را به سرعت تبدیل به برندی مطرح کرد.

امروزه بیش از 11.5 میلیون باتری از محصولات راکت، در محل‌های مختلف برای کاربری‌های گوناگون در حال استفاده هستند. بیش از 50٪ از سهم بازار محلی در حال حاضر متعلق به باتری‌های تولید شده در شرکت گلوبال باتری است. در این میان باتری‌های یو پی اس هم درصد بالایی را تشکیل می‌دهند. باتری‌های یو پی اس برند راکت که تلفیقی از تکنولوژی یواسا و راکت است، به بیش از 100 کشور جهان صادر می‌شوند.

جهانی از یک سیستم اطمینان کامل کیفیت در سراسر مراحل مختلف برنامه ریزی محصول، طراحی، تولید، فروش و خدمات پس از فروش استفاده می کند. یک واقعیت است که توسط گواهی معتبر ISO9001 و گواهی ISO14000 تایید شده است.

ویژگی محصولات

گلوبال، تحت عنوان برند راکت، باتری‌هایی با کیفیت بالا برای یو پی اس‌ها ارائه می‌کند که از ویژگی‌های برتری برخوردارند:

  • باتری‌های یو پی اس مناسب آب و هوا و شرایط اقلیمی کشورهای مقصد تولید می‌شوند تا بهترین عملکرد را ارائه دهند.
  • قابلیت اطمینان و عملکرد تایید شده در سازگاری با شرایط عملیاتی مختلف و دشوار، یکی دیگر ار ویژگی‌های محصولات راکت است.
  • گواهی معتبر ISO9001 و گواهی ISO14000 تنها دو مورد از تاییدنامه‌ها و گواهی‌های کسب شده توسط این باتری‌های یو پی اس هستند.
  • مراحل مختلف برنامه ریزی محصول، طراحی و تولید باتری‌های یو پی اس در این شرکت، تحت نظر کارشناسان بررسی کیفیت انجام می‌شود تا کلیه‌ی محصولات از قدرت و کیفیت بالا برخوردار باشند.
  • خدمات پس از فروش مناسبی برای یو پی اس‌های ساخته شده توسط این شرکت ارائه می‌شود.
  • سازگاری با محیط زیست یکی از اهداف برتر این شرکت است و به همین منظور باتری‌های یو پی اس خود را نیز دارای ویژگی‌هایی می‌سازد که در تضاد با منافع محیط زیست نباشند.
جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶

نمایش 9 نتیحه