یو پی اس آفلاین

یکی از پر کاربرد ترین یو پی اس هایی که در بین مردم رایج است؛ یو پی اس آفلاین می باشد، این یو پی اس مختص کامپیوترهای شخصی و مصارف خانگی است.

قبل از اینکه به شرح کامل، یو پی اس آفلاین بپردازیم؛ بهتر است ابتدا بدانیم که یو پی اس چیست؟

اگر بخواهیم به طور خلاصه یو پی اس  را تعریف کنیم؛ می توان گفت، یو پی اس یک منبع انرژی بی وقفه است که برق مورد نیاز تجهیزات مختلف را تامین می کند.

یو پی اس آفلاین

این منابع بی وقفه، در سه نوع در دسترس می باشند:

  1. یو پی اس آنلاین
  2. یو پی اس آفلاین
  3. یو پی اس تعاملی

که در این مطلب یو پی اس آفلاین مدنظر ما می باشد.

یو پی اس آفلاین چیست؟

یکی از انواع یو پی اس ها، یو پی اس آفلاین می باشد. در کل، ماهیت یو پی اس ها، تامین انرژی بی وقفه و حفاظت از دستگاه های الکترونیکی می باشد؛ اگر خطری هرگونه وسیله ی الکترونیکی گران قیمت را تهدید کند، یو پی اس مانع این اتفاق می شود و خود قربانی تجهیزات می شود.

استفاده از فناوری یو پی اس آفلاین زمانی توصیه می شود، که شما برای مصارف خانگی یا کامپیوترهای شخصی به برق بدون وقفه نیاز داشته باشید، چرا که ماهیت یو پی اس آفلاین فقط تامین برق بدون وقفه، آن هم در صورت خرابی و مشکل برق شهری می باشد.

معایب و مزایای یو پی اس آفلاین

یو پی اس آفلاین، امکان دسترسی مستقیم به برق شهر را با استفاده از فرایند by pass به مصرف کنندگان می دهد و از آن جا که این فناوری، درصورت خرابی برق شهر، فقط قابل استفاده است، محبوبیت خود را از دست داده و همین موجب متوقف شدن تولید و عرضه ی آن به بازار شده است.

یو پی اس آفلاین

اما قابل توجه است، که هر وسیله ای که به بازار عرضه می شود دارای یک سری مزیت ها و یک سری معایب می باشد. از این رو یو پی اس آفلاین نیز با وجود معایبش داری مزایایی نیز می باشد.

یو پی اس آفلاین، با قیمت پایین و مقرون به صرفه بودن و تامین دائمی برق، بر دیگر یو پی اس ها برتری دارد. ولی به دلیل اینکه همیشه و در هر زمینه ای، قابل استفاده نیست، طرفداران خود را از دست داده است

کاربردهای یو پی اس آفلاین

این نوع از یو پی اس در دزد گیرها، مصارف خانگی، خودپرداز ها، کامپیو ترهای شخصی، اماکن و ساختمان های هوشمند، تجهیزات حضور و غیاب و دوربین های مدار بسته، کاربرد دارد.

راهنمای خرید از فروشگاه تسلا

شما می توانید انواع باتری یو پی اس و تجهیزات ups  و انواع باتری با بهترین کیفیت و قیمت را از سایت تسلا سفارش دهید و با بهترین کیفیت و قیمت تحویل بگیرد ، شما می توانید علاوه بر باطری تمامی لوازم جانبی راه اندازی ups خودتان را با بهترین کیفیت از فروشگاه تسلا خریداری کنید .

یو پی اس آفلاین

تسلا تمامی محصولات و لوازم خود را به صورت کامل مستقیم و بدون واسطه به مشتریان عرضه می کند  و مشتریان دیگر هزینه ی اضافی در قبال عمل واسطه گری پرداخت نمی کنند .

در صورت داشتن سوال و درخواست مشاوره درباره خرید خود می توانید با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید و مشکل و سوال خود را با متخصصین ما در میان بگذارید .

شماره های پشتیبانی و برقراری ارتباط با تسلا ( 02188312456 / 02188861253 ) .

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳

نمایش 10 نتیحه