یو پی اس آفلاین

یکی از پر کاربرد ترین یو پی اس هایی که در بین مردم رایج است؛ یو پی اس آفلاین می باشد، این یو پی اس مختص کامپیوترهای شخصی و مصارف خانگی است.

قبل از اینکه به شرح کامل، یو پی اس آفلاین بپردازیم؛ بهتر است ابتدا بدانیم که یو پی اس چیست؟

اگر بخواهیم به طور خلاصه یو پی اس  را تعریف کنیم؛ می توان گفت، یو پی اس یک منبع انرژی بی وقفه است که برق مورد نیاز تجهیزات مختلف را تامین می کند.

این منابع بی وقفه، در سه نوع در دسترس می باشند:

  1. یو پی اس آنلاین
  2. یو پی اس آفلاین
  3. یو پی اس تعاملی

که در این مطلب یو پی اس آفلاین مدنظر ما می باشد.

یو پی اس آفلاین چیست؟

یکی از انواع یو پی اس ها، یو پی اس آفلاین می باشد. در کل، ماهیت یو پی اس ها، تامین انرژی بی وقفه و حفاظت از دستگاه های الکترونیکی می باشد؛ اگر خطری هرگونه وسیله ی الکترونیکی گران قیمت را تهدید کند، یو پی اس مانع این اتفاق می شود و خود قربانی تجهیزات می شود.

استفاده از فناوری یو پی اس آفلاین زمانی توصیه می شود، که شما برای مصارف خانگی یا کامپیوترهای شخصی به برق بدون وقفه نیاز داشته باشید، چرا که ماهیت یو پی اس آفلاین فقط تامین برق بدون وقفه، آن هم در صورت خرابی و مشکل برق شهری می باشد.

معایب و مزایای یو پی اس آفلاین

یو پی اس آفلاین، امکان دسترسی مستقیم به برق شهر را با استفاده از فرایند by pass به مصرف کنندگان می دهد و از آن جا که این فناوری، درصورت خرابی برق شهر، فقط قابل استفاده است، محبوبیت خود را از دست داده و همین موجب متوقف شدن تولید و عرضه ی آن به بازار شده است.

اما قابل توجه است، که هر وسیله ای که به بازار عرضه می شود دارای یک سری مزیت ها و یک سری معایب می باشد. از این رو یو پی اس آفلاین نیز با وجود معایبش داری مزایایی نیز می باشد.

یو پی اس آفلاین، با قیمت پایین و مقرون به صرفه بودن و تامین دائمی برق، بر دیگر یو پی اس ها برتری دارد. ولی به دلیل اینکه همیشه و در هر زمینه ای، قابل استفاده نیست، طرفداران خود را از دست داده است

کاربردهای یو پی اس آفلاین

این نوع از یو پی اس در دزد گیرها، مصارف خانگی، خودپرداز ها، کامپیو ترهای شخصی، اماکن و ساختمان های هوشمند، تجهیزات حضور و غیاب و دوربین های مدار بسته، کاربرد دارد.

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶

هیچ محصولی یافت نشد.