خرید انواع یو پی اس بر اساس ورودی و خروجی - قیمت یوپی اس بر اساس input/output- تسلا

یو پی اس بر اساس ورودی و خروجی

در حال نمایش 1–24 از 315 نتیجه

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳


یو پی اس یا منبع تغذیه بدون وقفه، وسیله ای است که برای پشتیبان گیری از منبع تغذیه استفاده می شود تا از مشکلات منبع تغذیه دستگاه ها و سیستم ها مانند قطع برق یا برخورد صاعقه جلوگیری کند. یک یو پی اس می تواند به جلوگیری از مشکلات منبع تغذیه که اغلب ممکن است در محل تولید رخ دهد، مانند افت ولتاژ لحظه ای و قطع برق کمک کند.

اگر منبع تغذیه دستگاه ها به دلیل افت آنی ولتاژ یا قطع برق قطع شود، دستگاه هایی مانند رایانه های شخصی یا رجیسترها به طور غیرعادی خاموش می شوند که می تواند به هارد دیسک آسیب برساند و داده ها را خراب کند. یک یو پی اس می تواند برای محافظت از دستگاه ها و داده های مهم، برق دستگاه ها را از باتری یو پی اس  داخلی برای مدت زمان معینی در طول افت ولتاژ آنی یا قطع برق تامین کند.

یو پی اس بر اساس ورودی و خروجی

طبقه بندی ها

دو طبقه بندی اصلی یو پی اس ها وجود دارد: مدل های  DC ورودی / خروجی و مدل های AC ورودی/ خروجی ، بر اساس نوع منبع تغذیه، ظرفیت بار و سایر مشخصات تجهیزات و دستگاه هایی که می خواهید پشتیبان بگیرید، یو پی اس بهینه را برای نیازهای خود انتخاب کنید و همچنین می توانید از یک یو پی اس همراه با منبع تغذیه حالت سوئیچ برای افزایش گزینه های خود استفاده کنید. سازوکار

در حین کارکرد عادی، منبع تغذیه ورودی UPS را دور زده و همانطور که هست خروجی می شود. در حین عملیات پشتیبان گیری هنگامی که قطعی برق یا افت ولتاژ آنی رخ داده است، UPS با تغذیه از باتری داخلی خود به عملکرد اینورتر تغییر می کند.

روش انتخاب

مصرف برق (W) دستگاهی را که توسط UPS پشتیبان می شود بررسی کنید و یو پی اسی را انتخاب کنید که ظرفیت خروجی آن بیشتر از آن مقدار باشد.

یو پی اس بر اساس ورودی و خروجی

ورودی های یو پی اس چیست؟

ورودی، پردازش و خروجی سیستم ردیابی پکیج UPS چیست؟ ورودی: ورودی ها شامل اطلاعات بسته، امضای مشتری، تحویل، تحویل، داده های کارت زمان، مکان فعلی (در حین مسیر) و اسناد صورتحساب و ترخیص مشتری است.

ولتاژ ورودی و خروجی یو پی اس چقدر است؟

سیستم یو پی اس تک فاز، ولتاژ ورودی: 230 ولت، ولتاژ خروجی: 230 ولت

آیا یو پی اس خروجی DC دارد؟

سیستم برق بدون وقفه DC چیست؟ DC-UPS یک سیستم برق اضطراری است که برق اولیه (معمولا برق شهری) را می گیرد و ولتاژ DC را خروجی می کند در حالی که در صورت قطع برق ورودی (AC) از باتری های یکپارچه برق پشتیبان تامین می کند.

یو پی اس بر اساس ورودی و خروجی

یو پی اس AC می دهد یا DC ؟

یک یو پی اس می تواند برای محافظت از دستگاه ها و داده های مهم، برق دستگاه ها را از باتری داخلی برای مدت زمان معینی در طول افت ولتاژ آنی یا قطع برق تامین کند. دو طبقه بندی اصلی یو پی اس ها وجود دارد: مدل های ورودی /خروجی DC و مدل های ورودی/خروجی AC

UPS از چه فناوری هایی استفاده می کند و ارتباط این فناوری ها با استراتژی تجاری UPS چگونه است؟

UPS برای به دست آوردن مزیت رقابتی در برابر شرکت های رقیب به چندین فناوری متکی است. این شرکت فرآیندها را با استفاده از سیستم‌های اسکن بارکد، شبکه‌های بی‌سیم، یک رایانه مرکزی، یک دستگاه محاسباتی قابل حمل، محصولات نرم‌افزاری و اینترنت ساده‌سازی می‌کند.

خروجی باتری یو پی اس چیست؟

ولتاژ خروجی یک یو پی اس 120 VAC بین 80-90 VAC اندازه گیری می شود و ولتاژ خروجی UPS 230 VAC بین 170-180 VAC اندازه گیری می شود.

دستگاه ورودی خروجی چیست؟

یک دستگاه ورودی اطلاعات را برای پردازش به یک سیستم کامپیوتری می فرستد و یک دستگاه خروجی نتایج آن پردازش را بازتولید یا نمایش می دهد و دستگاه های ورودی فقط اجازه ورود داده به رایانه را می دهند و دستگاه های خروجی فقط خروجی داده ها را از دستگاه دیگری دریافت می کنند.

آیا می توانم UPS را همیشه روشن نگه دارم؟

UPS طوری طراحی شده است که همیشه روشن بماند و من هیچ سودی برای خاموش کردن آن هر روز نمی بینم. همچنین، هر بار که یو پی اس را روشن می کنید، خودآزمایی UPS را انجام می دهد و اگر بیش از حد انجام شود، باتری را به طور غیر ضروری کمی خالی می کند. اگر این کار را چند بار در روز به مدت یک سال انجام دهید، اضافه می شود

خروجی یو پی اس چیست؟

منبع تغذیه بدون وقفه 5 کیلو ولت آمپر خروجی های 120 ولت و 48 ولت را فراهم می کند و ورودی 120 ولت یا 208 ولت تک فاز یا 208 ولت سه فاز را می پذیرد و اضافه بار تا 150٪ را می پذیرد.

کلام آخر

در این مقاله برای شما یو پی اس ها بر اساس ورودی و خروجی بیان کردیم و به سوالات احتمالی شما در این زمینه پاسخگو شدیم سایت  تسلا ، انواع یو پی اس ها بر اساس ورودی و خروجی و انواع یو پی اس ها و استابلایزر ها و علاوه آن باتری های یو پی اس را به قیمت های فوق العاده مناسب به تمامی مشتریان خود عرضه می کند.

 

 

[cat_ehm]