باتری یو پی اس صبا

یکی از راه های مقابله با مشکلات برق AC شهری که هر از چندگاهی دچار نوسان یا قطعی می‌شود استفاده از منابع تغدیه اضطراری بدون وقفه همچون باتری یو پی اس صبا است که جریان برقی ثابت و مداوم را ایجاد می‌کند.

در هنگام نوسان برق جریان Ac را به جریان DC مبدل می‌سازد و درهنگام قطع شدن برق، جریان الکتریکی ذخیره شده در باطری‌های داخلی خود را به دستگاه مصرفی می‌دهد و باعث جلوگیری از شوک های الکتریکی می‌شود.

چه یو پی اسی بخریم؟

برای خرید باتری های یو پی اس باید چندین نکته را در نظر بگیرید تا مناسبترین آنها را نسبت به کارآیی مدنظرتان خریداری نمایید:

  1. Backup Time (زمان پشتیبانی)
  2. توان مصرفی و موردنیاز
  3. قابلیت تنظیم پارامترها
  4. Internal Battery / External Battery (باتری خارجی / باتری داخلی)
  5. UPS آنلاین / UPS آفلاین
  6. گارانتی و خدمات پس از فروش
  7. UPS توزیع شده / UPS متمرکز
  8. توان مصرفی وسایل مصرف کننده

زمان پشتیبانی باتری یو پی اس

زمان حدودی قطعی برق در محلی که می‌خواهید باتری یو پی اس صبا را در آنجا کار بگذارید، محاسبه کنید. توان مصرفی دستگاه مصرف کنند از UPS را بخوانید. هر دو مورد را کنار هم قرار دهید تا بتوانید یک باتری UPS مناسب با زمان پشتیبانی خوب تهیه کنید.

زمان پشتیبانی یک یو پی اس، مدت زمانی است که یک یو پی اس میتواند به دستگاه مصرفی پس از قطع شدن برق، جریان الکتریکی برساند و از خاموش شدن ناگهانی آن جلوگیری به عمل بیاورد.

کارایی شناخت توان مصرفی و موردنیاز

کاملا بدیهی است که پیش از خرید و انتخاب یک یو پی اس لازم است توان مصرفی لوازم استفاده کننده از یو پی اس را داشته باشیم؛ امروزه به دست آوردن توان هر وسیله برقی کار بسیار راحتی است، زیرا بر روزی آنها توان مصرفی با واحد ولت نوشته شده است.

برای رسیدن به توان مصرفی لازم برای خرید باتری یو پی اس صبا لازم است تا تمام توانهای لوازم الکتریکی را با یکدیگر جمع کرده و ضربدر 1.25 کنید. ضرب آخر برای اینست که توصیه می شودباید توان یو پی اس 125 درصد بیشتر از توان کل باشد تا مشکلی برای باتری ups پیش نیاید.

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶

نمایش 9 نتیحه