خرید انواع یو پی اس ریلو(Riello)/ تسلا/ قیمت یو پی اس ریلو(Riello)

یو پی اس ریلو (Riello)

نمایش 8 نتیحه

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳


شرکت ریلو یک شرکت در ایتالیاست که یو پی اس های خو را تولید و طراحی می کند.این شرکت  طیف گسترده ای از محصولات را ارائه می دهد که در 23 طیف از منابع تغذیه اضطراری (یو پی اس )سازماندهی شده اند که بر اساس چندین معماری مختلف تکنولوژیکی پیشرفته ساخته شده است. این شرکت به لطف دو مرکز تحقیقاتی خود در لگناگو (ورونا) و کورمانو (میلان)، نمونه‌های برتر در سطح جهانی برای طراحی، توسعه و آزمایش منابع تغذیه اضطراری، می‌تواند دائماً در سبد محصولات خود نوآوری کند و آن را در صدر قرار دهد. علاوه بر این، شرکت ریلو اغلب در صورت مناقصه ها یا کمیسیون های بزرگ، راه حل هایی را ارائه می دهد. این راه حل ها بر اساس مشخصات ارائه شده، و نشان دهنده توجه شرکت به نیازهای مشتری است. بنابراین می‌تواند کنترل مستقیم استانداردهای کیفیت و قابلیت اطمینان را حفظ کند، کل فرآیند تولید، فروش و خدمات پس از فروش را از نزدیک دنبال کند، و روند بهبود مستمر، نظارت بر نظرات مشتریان و استفاده از آنها برای انجام تنظیمات سریع، برای بهینه‌سازی ویژگی‌ها در صورت لزوم فراهم کند. توسط بازار این روند بهبود مستمر و همچنین تأثیر و منفعت مستقیم بر فروش و خدمات پس از فروش، به تثبیت بیشتر تصویر Riello UPS به عنوان یک شرکت قابل اعتماد، پویا و کیفیت گرا کمک می کند. اما در اینجا متوقف نمی‌شود: نتایج محکمی که توسط Riello UPS در توسعه راه‌ حل‌های UPS مجهز به فناوری‌های کاملاً نوآورانه و پیشرفته مانند UPS SuperCaps، و Smart Grid Ready UPS، یعنی این شرکت برای توزیع شبکه های برق هوشمند آماده است. آینده تامین انرژی، نشان می دهد که نوآوری و کیفیت واقعا راز موفقیت Riello UPS است. Riello Multi Sentry MST 30kVA T4 – 6min یک منبع تغذیه اضطراری است که مطابق با استاندارد IEC EN 62040-3 به بالاترین سطح ممکن از عملکرد تبدیل دوگانه آنلاین دست می یابد.  این یو پی اس برای محافظت از اطلاعات حیاتی و سیستم های مخابراتی، شبکه ها، خدمات و فرآیندهایی طراحی شده است که ممکن است عملکرد آنها به دلیل کیفیت ضعیف برق و یا قطع منبع تغذیه اصلی آنها مختل شود.یو پی اس ریلو

آیا یو پی اس Riello خوب است؟

Riello UPS تکامل یافته سری بسیار موفق Dialog UPS، SEP 3000 را منتشر کرده است که یک انتخاب عالی برای محافظت قابل اعتماد، از یک برند معروف است. این دستگاه دارای یک پنل میمیک است که دارای صفحه نمایش LCD است تا به شما امکان نظارت بر ولتاژ ورودی و خروجی را می دهد.

چرا باید ریلو را نسبت به سایر برندها انتخاب کنیم؟

در کنار Borri و Eaton، Riello رهبران برند یو پی اس هستند و بهترین سیستم‌های UPS را ایجاد می‌کنند. Riello UPS یک رهبر جهانی در بازار منابع تغذیه اضطراری است، و امروزه، Riello UPS 20 طیف وسیعی از سیستم‌های UPS را بر اساس طراحی تکنولوژیکی پیشرفته ارائه می‌کند.

یو پی اس ریللو

قبل از خرید یو پی اس باید به چه نکاتی توجه کنم؟

قبل از خرید یو پی اس مورد نظر باید به نکات زیر توجه کنیم.

اندازه کسب و کار شما

اندازه کسب و کار شما و برنامه های رشد بالقوه شما می تواند یک عامل مهم در هنگام در نظر گرفتن مجموعه گسترده ای از سیستم های UPS Riello باشد. اگر کسب و کار شما در حال برنامه ریزی برای رشد تصاعدی در آینده است، یک سیستم ماژولار انتخاب خوبی خواهد بود. سیستم های ماژولار به طور کامل قابل گسترش هستند و این بدان معناست که نیازهای UPS شما پس از گسترش کسب و کار کوتاه نخواهد آمد. با این حال، اگر کسب و کار شما نسبتاً بزرگ است و دارای منابع مالی است، ممکن است سرمایه گذاری در راه حل اساسی تری سودمندتر باشد.

محیط یو پی اس

سیستم های یو پی اس به طور فزاینده ای در محیط های سخت و سخت استفاده می شوند. اکثر سیستم های یو پی اس Riello دمای کاری بین 0 تا 40 درجه سانتیگراد دارند، بنابراین مهم است که اطمینان حاصل کنید که یو پی اس شما در منطقه ای بدون تغییرات شدید دما کار می کند. اگر شک دارید، با یک متخصص DCResponse مشورت کنید که می تواند در مورد راه حل های خنک کننده به شما توصیه کند.

زمان اجرای پشتیبان

قطع برق می تواند از چند ثانیه تا چند ساعت طول بکشد. سخت است که بدانید برق تا چه زمانی قطع خواهد شد. مدت زمانی که یک یو پی اس ارائه می کند، تعداد دقیقه هایی است که یو پی اس قادر خواهد بود برای یک سطح بار معین، انرژی را از باتری تامین کند. زمان کار بسیار مهم است زیرا به شما می گوید که UPS چه مدت می تواند قبل از تمام شدن باتری، قطع برق را تحمل کند. برای اطمینان از اینکه سیستم UPS شما تا زمانی که ممکن است کار می کند، به باتری های UPS بیشتری نیاز دارید. بنابراین مهم است که با DCResponse در مورد زمان اجرا مورد نیاز خود صحبت کنید. باتری های یو پی اس نیز باید به درستی نگهداری شوند زیرا بی توجهی به باتری های یو پی اس می تواند منجر به خرابی کامل باتری شود.

یو پی اس ریللو

کلام آخر

در این مقاله کاملا برای شما یو پی اس ریللو را شرح کردیم و به سوالات احتمالی شما پاسخ دادیم. سایت تسلا یو پی اس ریللو را با قیمتی مناسب به مشتریان عرضه می کند

[cat_ehm]