یو پی اس برای خانه و آپارتمان

برق مصرفی ساختمان ها و خانه ها که به برق شهری معروف می باشد دارای نوساناتی میباشد که در مواقعی می تواند به مصرف کننده ها آسیب جدی برساند. مصرف کننده های خانگی از جمله یخچال، تلویزیون، مودم خانگی، ماشین لباسشویی، ماشین ظرف شویی، فریزر، کولر و …  حساس به نوسانات برق بوده و بعد از مدتی دچار مشکل می شوند که راه حل این کار استفاده از محافظ برق می باشد.

بیش از نیمی از یو پی اس ها برای مصارف خانگی و اداری ساخته می شود و معمولا تا حدود 5000 آمپر می باشد.

 یو پی اس دستگاهی است که بین منبع برق شهری و دستگاه مصرف کننده برق قرار گرفته و کار تثبیت برق ورودی را انجام می‌دهد، علاوه بر این از نفوذ نویز و اختلالات ناشی بر تجهیزات جلوگیری می‌کند.

یو پی اس برق ورودی را در باتری خود ذخیره کرده و حتی در مواقع قطعی برق بلافاصله در فاصله کمتر از میلی ثانیه برق باتری خود را وارد مدار می کند. از سوی دیگر امکان مدیریت مصرف برق خانوار نیز امری قابل توجه است که با یو پی اس قابل کنترل است. بدین صورت که در زمان افت مصرف برق باتری یو پی اس تامین می شود و در زمان پیک مصرف از باتری یو پی اس برای یرق رسانی استفاده شود.

 

یو پی اس مناسب برای خانه و آپارتمان

یو پی اس با توانایی ذخیره در نزدیک به ۴ ساعت برای یک منزل یا آپارتمان با مقدار وسایل برقی رایج مورد نظر است. برای این مورد یو پی اس با توان ۵۰۰ تا ۵۰۰۰ آمپر بهتر است. در مورد هایی که منزل مسکونی بزرگتر است این اندازه تا ۱۰۰۰۰ آمپر هم می رسد. برندهای ایرانی، تایوانی، کره ای هزینه مناسبی برای خرید دارند.

توان مصرفی منزل مسکونی، سازمان و … در این زمان بصورت مصرف در متر مربع معین می شود. برای خرید یک یو پی اس مناسب برای خانه می توان از یک یو پی اس 2000 میلی امپری استفاده کرد با قیمت حدودی 500 تا 700 هزار تومن.

البته برای نصب یک یو پی اس مناسب برای خانه می توان توان مصرفی هر وسیله الکترونیکی خانه را حساب کرده و مجموع ان را به کارشناس اعلام می کنیم، سپس ان ها یو پی اس با باتری مناسب برای ذخیره برق را و جلوگیری از قطعی چند ساعته را به ما معرفی می کنند، این کار بهترین و اصولی ترین روش تهیه یو پی اس برای خانه و ساختمان می باشد.

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳

نمایش 7 نتیحه