تعمیرات یو پی اس Riello
ب

اگر شما نیز در منزل یا محل کار خود در مراکز صنعتی نگران آسیب دیدن وسایل الکترونیکی خود به دلیل نوسان های شدید برق هستید قطعا به یک یو پی اس نیاز پیدا خواهید کرد همانطور که میدانید این دستگاه ها دارای یک باتری داخلی هستند که میتوانند در زمان نوسان و یا قطعی برق مدار را به حالت نرمال بازگردانند و از آسیب دیدن وسایل برقی جلوگیری کنند. البته خود این دستگاه ها هم حساس هستند و امکان دارد که نیاز به تعمیر تخصصی داشته باند ما امروز در تسلا قصد داریم که شما را پیش تر از پیش با نحوه تعمیر یو پی اس  ها اشنال کنیم با ما همراه باشید.

مطالب مرتبط:تعمیرات یو پی اس صانیک

دلایل اصلی خرابی باتری یو پی اس

 • شل شدن بست های نگهدارنده باتری
 • شل شدن تسمه دینام
 • خوردگی کابل های سر باتری یو پی اس
 • کم شدن سطح الکترولیت
 • شکسته شدن جعبه نگهدارنده و محافظ باتری

 

درباره شرکت یو پی اس ریلو

درباره شرکت یو پی اس ریلو

یو پی اس ریلو طیف گسترده ای از محصولات را ارائه می دهد که در ۲۰ طیف از منابع تغذیه اضطراری گروه بندی می شوند که بر اساس چندین تکنولوژی پیشرفته است. یو پی اس ریلو به لطف دو مرکز تحقیقاتی خود در Legnago و Cormano (میلان)، نمونه‌های برترزا در سطح جهانی برای طراحی، توسعه و آزمایش منابع تغذیه اضطراری، می‌تواند دائماً در سبد محصولات خود بروز کند و آن را در صدر قرار دهد. از نظر عملکرد، قابلیت اطمینان و رقابت پذیری قابل رقابت با بقیه برند ها نیست. علاوه بر این، یو پی اس ریلو اغلب در کمیسیون های بزرگ، راه حل های مورد قبولی را ارائه می دهد.

این راه حل ها بر اساس مشخصاتی که ارائه شده، نشان دهنده توجه شرکت به نیازهای مشتری است. یو پی اس ریلو یو پی اس های  خود را در ایتالیا طراحی و تولید می کند. بنابراین می‌تواند کنترل مستقیم روی استانداردهای کیفیت و قابلیت هایش را داشته باشد، کل فرآیند تولید، فروش و خدمات پس از فروش را از نزدیک دنبال می شود و روند بهبود مستمر، نظارت بر نظرات مشتریان و استفاده از آن‌ها را برای انجام تنظیمات سریع برای بهینه‌سازی ویژگی‌ها در صورت لزوم فراهم میکند این روند بهبود مستمر و همچنین تاثیر مستقیم بر فروش و خدمات پس از فروش به تثبیت بیشتر تصویر یو پی اس ریلو به عنوان یک شرکت قابل اعتماد، پویا و کیفیت گرا کمک می کند.

با این حال داستان به اینجا ختم نمی شود: نتایج با ارزشی که توسط یو پی اس ریلو در توسعه راه حل های UPS مجهز به فناوری های کاملاً نوآورانه و پیشرفته مانند PowerBox، SuperCaps UPS و Smart Grid Ready UPS، یعنی آماده برای توزیع هوشمند برق به دست آمده است. شبکه هایی که آینده تامین انرژی را نشان می دهند، آشکار میسازد نوآوری و کیفیت واقعا راز موفقیت Riello UPS اس

یوپی اس از چه وسیله هایی محافظت میکند

در حال حاضر هر وسیله ای که نگرانی قطع برق نرم افزار های حساس آن وجود دارد، می بایست از سیستم UPS استفاده کنید. برای مثال:

 • باتری یو پی اس APC در شبکه های کوچک و کامپیوترهای شخصی
 • باتری یو پی اس APC در شبکه های WAN و LAN
 • باتری UPS در دستگاه های ذخیره اطلاعات
 • باتری UPS در تلفن های الکتریکی
 • باتری UPS در عملیات صنعتی
 • باتری UPS در سیستم های امنیتی و کنترل خودکار ساختمان
 • باتری UPS در محافظ تجهیزات حساسی چون پزشکی
 • باتری یو پی اس APC و غیره .

مطالب مرتبط:تعمیرات یو پی اس صبا باتری

قطعات تشکیل دهنده  داخل یو پی اس

دستگاه برق اضطراری یو پی اس

دستگاه برق اضطراری یو پی اس

یو پی اس مخفف Uninterruptible Power Supply به فارسی منبع تغذیه بدون وقفه است، و به این مفهوم است که برق مورد نیاز دستگاه های متصل به آن از طریق انرژی ذخیره شده در باتری تامین می شود که در صورت قطع برق، بدون وقفه توان بار لازم دستگاه ها را فراهم می کند.

یو پی اس با باتری کار می کند و در صورت متصل بودن برق شهر، از آن برای شارژ باتری یو پی اس استفاده می کند و اگر برق شهر قطع شود، آن را از مدار خارج کرده و باتری را وارد مدار می کند.

 تعمیرات یو پی اس

باید توجه داشته باشد کع تعمیر یو پی اس یک کار تخصصی است و نیازمند به فرد آموزش دیده و حرفه ای است به همین دلیل اگر یو پی اس شما دچار مشکل شده است از بازکردن و اقدام به تعمیر آن خودداری کنید به دلیل اینکه این کار میتواند آسیب های بیست و جبران ناپذیری به یو پی اس شما وارد کند و باعث شود که دستگاه دیگر قابل تعمیر و استفاده نباشد همکاران متخصص ما در تسلا همواره آماده تحویل و تعمیر تخصصی یوپی اس های شما هستند در مجموعه تسلا انواع یو پی اس با برند های مختلف مانند تعمیرات یو پی اس دلتا، تعمیرات یو پی اس جی تک، تعمیرات یو پی اس جنرال الکتریک  تعمیرات یو پی اس فاراتل  و تعمیرات یو پی اس سنتیل وتعمیرات یو پی اس فیام صنعت و یو پی اس ablerex  و تعمیرات یو پی اس eximpower و تعمیرات یو پی اس ریلو و ….

حرف آخر

همکاران ما در تسلا تلاش میکنند که بتوانند در زمینه فروش یو پی اس و لوازم جانبی و همچنین تعمیر یو پی اس نظر مشتریان عزیز خود را جلب کنند . شما میتوانید انواع یوپی اس های خود را با برند های مختلف به ما بسپارید متخصصان تسلا آنها را در اسرع وقت و با پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا تعمیر خواهند کرد.

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *