تعمیرات-یو-پی-اس-های-صانیک
ب

اما امروزه تحقیقاتی برای طراحی، ساخت و تامین دستگاه هایی به نام یو پی اس و باتری یو پی اس در حال انجام است. یو پی اس ها دستگاه هایی با نام های دستگاه یو پی اس یا دستگاه هایی با نام باتری یو پی اس را شامل می شوند که برای همگام سازی، تامین و در تعادل نگه داشتن جریان برق ورودی به مراکز، منازل و برخی دستگاه های الکترونیکی حساس به تغیر جریان برق و یا قطعی هستند.

دستگاه یو پی اس تنها وظیفه دریافت برق شهری در صورت قطع برق و ذخیره آن در باتری یو پی اس و تامین برق جریان ثابت در صورت قطع برق را بر عهده دارد که بدون دستگاه های یو پی اس بدون وجود باتری های یو پی اس نمی توانند انرژی و جریان وروردی از برق شهری و صنعتی را دریافت، ذخیره در باتری یا متعادل سازی کنند.

با توجه به افزایش مصرف برق در جوامع، تولید و انتقال برق به مردم در هر زمان از سال گاهی با مشکلات و معضلاتی از سوی سازمان های متخصص در این زمینه مواجه می شود که منجر به نوسانات و قطعی برق مکرر و روزانه در برق سطح شهر ها و مناطق صنعتی می شود.

یو پی اس صانیک

شرکت صدر الکترونیک یا صانیک یکی از تولید کنندگان پیشرو تجهیزات و باتری های یو پی اس صنعتی، خانگی، آسانسوری و … می باشد که باتری های یو پی اس می توانند سال ها با کیفیت و استحکام کار کنند.

اما در برخی موارد به دلایلی مانند قطعی مکرر و زیاد برق، عدم نگهداری تجهیزات و باتری های یو پی اس و بی توجهی به برخی توصیه ها برای شارژ و دشارژ این دستگاه ها، باعث ایجاد مشکل و آسیب به این دستگاه می شود.

یو-پی-اس-صانیک

همانطور که اشاره شد برند شرکت صانیک یا صدر الکترونیک در زمینه دستگاه های حفاظتی و ضروری و فعالیت دارد. از بین محصولات و خدمات این شرکت، انواع یو پی اس ها اعم از یو پی اس های خانگی، سازمانی، صنعتی و به ویژه یو پی اس های آسانسور به عنوان شاخص ترین و با کیفیت ترین محصولات شناخته اشاره کرد. در واقع یو پی اس نوعی منبع تغذیه است که وظیفه تامین جریان  برق مصرفی در داخل منازل، شرکت ها، سازمان هاف کارخانجات و از جمله برق مصرفی و ورودی به آسانسور را بدون وقفه بر عهده دارد.

به گونه ای که این دستگاه واسطه ای بین جریان برق ورودی به تحهیزات و وسایل مصرفی و وابسطه به برق شهری و صنعتی و جریان برق مصرفی از سوی این دستگاه ها و تجهیزات است و علاوه بر تقویت و تنظیم جریان برق ورودی به دستگاه قبل از انتقال آن به تجهیزات و لوازم حساس به جریان برق نویز دار در مقابل نوسانات و قطعی های مکرر جریان برق وظیفه ذخیره برق شهری و صنعتی در باتری های یو پی اس را نیز دارا بوده و این امکان را به مصرف کنندگان و خواهان این نوع دستگاه ها می دهد تا در موارد قطعی برق و نوسانات برق شهری و صنعتی از برقی متعادل و ثابت بهره مند شوند.

دستگاه ها و باتری های یو پی اس در انواع مختلف و متنوع بر اساس کاربرد و کارایی و وظیفه مورد نظر خریداران طراحی، تولید و عرضه شده اند که به صورت کلی در سه دسته آنلاین، آفلاین و اینتر اکتیو موجود بوده و هر کدام از وظیفه، کارایی، کاربرد، مزایا و ویژگی هایی برخوردار است.

 تعمیرات یو پی اس صانیک

تعمیر یو پی اس یکی از زمینه های موجود در بخش خدمات پس از فروش در حوزه تولید و فروش دستگاه ها و باتری های یو پی اس است که کاربرد بالایی در تعمیر یو پی اس ها داشته و از درخواست کنندگان بسیاری برخوردار است.

تعمیرات-یو-پی-اس-صانیک

تعمیرات دستگاه ها و باتری های یو پی اس در بین تمامی برندهای سازنده یو پی اس به دلیل حساسیت این دستگاه ها و باتری ها به دلیل قطع مداوم برق و مکرر به دلیل مشکلات قطعات داخلی وجود دارد که در این مورد از ویژگی مهم تعمیرات دستگاه ها و باتری های یو پی اس می توان به اولیت بالا و شاخص آنها نسبت به خرید این دستگاه اشاره کرد.

تجهیزات و باتری های یو پی اس صانیک به دلیل استفاده، کارایی، کاربرد و جامع بودن وظایف این دستگاه ها در هر زمینه و حوزه ای از کسب و کار و… زیاد و تقاضای بالای مشتریان دارای خدمات پس از فروش قوی می باشد که در صورت بروز هرگونه مشکل و خرابی این ویژگی شرکت صانیک قابل استفاده می باشد.

نحوه تعمیر یو پی اس صانیک

در صورت وجود هر گونه خرابی و مشکل برای دستگاه ها و باتری های یو پی اس صانیک می توان با انجام مراحلی مانند باز کردن درب یو پی اس، تهیه باتری جدید برای تعویض، خارج کردن باتری آسیب دیده از یو پی اس، تعویض باتری جدید به جای باتری قدیمی ، بستن پوشش دستگاه یو پی اس، فشار دادن دکمه پاور برای به کار افتادن دستگاه با رعایت اصول مراقبتی به ویژه با داشتن اطلاعات کافی در مورد این دستگاه ها تعمیرات را انجام داد.

نحوه-تعمیرات-یو-پی-اس-صانیک

در صورت خرابی تجهیزات یو پی اس، ابتدا لازم است از آسیب نرسیدن به لوازم و تجهیزات مصرفی خود و سپس مطمئن شدن از آسیب رسیدن به دستگاه و باتری یو پی اس خود اطمینان حاصل کنید. با نگاه کردن و به نمایشگر دستگاه و یا باتری یو پی اس خود و اطلاع از داشتند مشکل و ایراد از روند کار می توان از آسیب رسیدن به یو پی اس اطلاع یافت.

در مرحله بعد توصیه می شود اتصالات ورودی و خروجی دستگاه یا باتری یو پی اس را بررسی کرده و مطمئن شوید که روابط ارتباطی دستگاه مشکلی نداشته و به جریان برق ورودی و جریان خروجی به سمت باتری متصل است.

مطالب مرتبط: 

کلام آخر

ما در مطلب بالا به همراه توان سازان لوتوس البرز به بررسی مسائلی مانند یو پی اس صانیک، تعمیرات یو پی اس صانیک، نحوه تعمیرات یو پی اس صانیک و… پرداختیم تا با مطالعه این مطلب به تمامی سوالات خود در زمینه یو پی اس های شرکت صانیک دقیق ترین پاسخ ها را یافته باشید.

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *