گارانتی

گارانتی در واقع به معنای اطمینان به دستگاه خریداری شده از جمله؛ استابلایزر، اینورتر، یو پی اس و باطری یو پی اس است که طی این مدرک اعتبار تا زمانی مشخص پس از خرید و استفاده، نمایند گان و فروشنده های فروشگاه این اطمینان را به خریداران میدهند که دستگاه فروخته شده به قدری مطمئن و سالم است که پس از استفاده از آن، خرابی یا دردسر های پیش آمده را با کمترین هزینه حل کرده و یا در صورت نیاز به تعویض آن خواهیم پرداخت. تسلا خدماتی از جمله؛ فروش دستگاه های یو پی اس، استابلایزر، اینورتر و موتور یو پی اس، خدمات نصب، خدمات سرویس و نگهداری، بازدید و مشاوره کارشناسان مجرب و همچنین آموزش برای افراد مبتدی و کارآموزان در حال یادگیری، را برای عموم مرد در هر نقطه از ایران فراهم آورده.

لذا باید افزود که تعمیر تمامی برند های معتبر بازار، تعمیر در محل تامین قطعه گارانتی اسپیر پارت، عیب یابی توسط کارشناسان و متخصصان فنی و تحویل دستگاه به عنوان امانت در زمان تعمیر دستگاه مورد استفاده کاربر، یکی دیگر از خدمات ارائه شده توسط شرکت تسلا است.

گارانتی مدرک معتبر برای مواقع ضروری مانند خرابی و بروز مشکلات در دستگاه است که برای کاهش هزینه های تعمیر بوجود آمده و شرکت تسلا در تمامی خدمات خود، از جمله فروش دستگاه های مورد نیاز و خدماتی مانند تعمیرات و خدمات پس از فروش این گارانتی را با اطمینان کامل برای مشتریان عزیز خود بوجود آورده.

ما عنوان نمایندگان شرکت تسلا پیشنهاد میکنیم تا در هر نقطه از ایران که هستید از این خدمات به صرفه و با کیفیت استفاده کنید تا از  عملکرد های خود در این زمینه توسط کارکنان شرکت تسلا رضایتمند باشید.