سیستم های کامپیوتری و PLC و CNC

با پیشرفت علم و تکنولوژی کار با کامپیوتر و سیستم های کامپیوتری در زندگی روزمره تبدیل به یک اصل شده است و اما ایا ما برای محافظت و نگهداری اطلاعات کامپیوتری خودمان اقدامی کرده‌ایم؟

در ادامه به توضیح کاربرد یو پی اس برای سیستم های کامپیوتری که یک ابزار مناسب و کاربردی می‌باشد خواهیم پرداخت.

ضرورت استفاده از یو پی اس برای کامپیوتر و PLC

همانطور که میدانید رایانه ها برای تغذیه مدار های الکترونیکی خود از منبع برق تغذیه می کنند و اختلالات در شبکه برق تاثیرات بدی بر روی قطعات سخت افزاری کامپیوتر می گذارد و حتی ممکن است موجب خرابی برخی از این قطعات بشن و باعث ضرر مالی بسیار زیادی شود، که ضرر و زیان مالی در سازمان های بزرگ بسیار عظیم تر و مخرب تر خواهد بود.

علاوه بر آسیب های سخت افزاری اسیب های نرم افزاری هم ممکن است رخ دهد بدین صورت که با نوسانات برق باعث ری استارت شدن کامپیوتر شود و تمامی اطلاعات از روی رم پاک شود که باعث میشود تمامی اسناد باز و ذخیره نشده از بین برود و تمامی زحمات شخص در چند ثانیه نابود شود، اطلاعاتی که بعضا ارزش بسار بالاتر از قطعات سخت افزاری کامپیوتر دارد.

راهکار مناسب برای حفاظت از PLC و سیستم های کامپیوتری با یو پی اس

یکی از راه کار های مناسب برای محافظت از ارتعاشات و نوسانات منبع برق استفاده از یو پی اس برای تثبیت کردن ولتاژ خروجی می باشد.

و همچنین یو پی اس به دلیل توانایی در ذخیره برق در باتری خود در هنگام گسستگی و یا قطعی کلی جریان برق با ارسال برق از باتری خود به سیستم  این فرصت را به کاربر میدهد تا با خاموش کردن سیستم از خرابی قطعات سخت افزاری جلوگیری کند.

مدت زمان تغییر از برق شهر به برق باتری یو پی اس در میلی ثانیه میباشد که به هیچ عنوان قطعی برق احساس نمی شود همچنین هزینه تعمیر باتری یو پی اس بسیار به صرفه تر از تعمیر قطعات کامپیوتری میباشد.

پس برای محافظت از سیستم خود بهتر است مبلغی برای تهیه یو پی اس در نظر بگیرید که با توجه به سیستم انواع یو پی اس ها موجود می باشد ولی برای کاربران خانگی یو پی اس های افلاین ارزان قیمت موجود میباشد.

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳

در حال نمایش 1–12 از 27 نتیجه