باتری یو پی اس ولتامکس (Voltamax)

نمایش 9 نتیحه

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳


باتری یو پی اس ولتا مکس (Voltamax) نوعی از باتری های سرب اسدی می باشد که در ناحیه های مختلف به کار گرفه می شود و کاربرد های باتری های این شرکت بی شمار است و هیچ گونه نیازی به تعمیر و نگه داری ندارد. باتری یو پی اس ولتا مکس نه تنها این که توانسته در ایران رضایت مشتری های خود را جلب کند بلکه در سراسر جهان هم رضایت مشتری های خود را جلب کرده است و در بازار جهانی خوش درخشیده است

باتری یو پی اس ولتا مکس محصول کشور تایوان بوده و بر اساس آخرین استاندارد های بین المللی و تکنولوژی طراحی شده است.

تاریخچه باتری یو پی اس ولتا مکس

تاریخچه باتری یو پی اس ولتا مکس

شرکت سازنده باتری ولتا مکس ابتدا در سال 1991 تولید محصولات خود را با طراحی باتری به مدل سیلد اسید آغاز کرد. پس از موفقیت های پی در پی در این حوزه با توسعه محصولات خود در زمینه باتری شروع به طراحی و تولید باتری های یو پی اس نمود.

در نتیجه این شرکت توانست با استاندار های بین المللی که دارد محصولات خود را به بیش از 29 کشور صادر کند. همچنین این شرکت در نظر دارد که در آینده ای نه چندان دور صادرات محصولاتش را به بیش از 50 کشور برساند.

نکات مثبت باتری یو پی اس ولتا مکس

ولتا مکس باتری هایی با کیفیت بالا و قابل اطمینانی را دارد برای همین نیاز به نگهداری و شارژ ندارد. این باتری توانایی شارژ در حالت آماده به کار (Standby) را دارد همچنین نیازی به هر گونه کنترل و یا اضافه کردن آب و اسید ندارد.

ار دیگر نکات مثبت باتری های یو پی اس ولتا مکس می توان به عمر طولانی و دشارز نشدن این باتری ها اشاره کرد.

کارایی های باتری یو پس اس ولتا مکس

باتری های یو پی اس ولتامکس در  صنایع و بخش های زیر کارایی دارد.

آمپر های متفاوت باتری ولتا مکس

آمپر های متفاوت باتری ولتا مکس

شرکت ولتا مکس با ارائه آمپر های متفاوت توانسته نام محصولات خود را در سطح جهانی در آورد. نمونه های متفاوت این باتری ها به این گونه است:

  • باتری 1.2 آمپر ولتا مکس
  • باتری 2.3 آمپر ولتا مکس
  • باتری 4.5 آمپر ولتا مکس
  • باتری 7.5 آمپر ولتا مکس
  • باتری 9 آمپر ولتا مکس
  • باتری 12 آمپر ولتا مکس

کلام آخر

ولتامکس یک شرکت تایوانی است که به تولید باتری های سیلد اسید با کیفیت در بازار جهانی و بازار ایران معروف است اگر شما قصد خرید باتری های یوپی اس ولتامکس را دارید می توانید با مشاوران ما در شرکت تسلا تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت کنید.

[cat_ehm]