تجهیزات و سکوهای نفتی

یو پی اس سکوهای نفتی در کنار دیگر یو پی اس ها، برای پالایشگاه های نفتی مورد استفاده قرار می گیرند. یو پی اس هایی با برند های معروف که منبعی از انرژی و برق بدون وقفه می باشند در زمینه های مختلفی با کاربرد های بسیار بالا تولید شده اند.

شاید آشنایی با یو پی اس ها و کاربرد های بسیار بالای آن ها در زمینه های مختلف، تا حد زیادی خیال شما را بابت حفظ تجهیزات گران قیمتتان در برابر خطرات احتمالی که آسیب جدی می رسانند، آسوده کند. خوشبختانه یو پی اس ها در هر کجا به کمک آمده اند تا دیگر خطری وسایل و تجهیزات شما را تهدید نکند.

اکنون با کاربرد یو پی اس سکو های نفتی در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

کاربرد یو پی اس ها در سکوهای نفتی

یو پی اس سکو های نفتی همان یو پی اس هایی هستند که در پالایشگاه های نفت و گاز، نقش بسیار اساسی را با کاربرد های بی نظیرشان ایفا می کنند.

پالایشگاه های نفت و گاز جز آن دسته از مراکزی هستند که امنیت و ایمنی دو موضوع بسیار حساس در آن ها می باشد. با این اوضاع قطعاً این مراکز نیازمند وسایل و تجهیزاتی هستند که ایمنی و امنیت کار و فعالیت آن ها را تضمین کنند.

پالایشگاه های نفت و گاز در موارد بسیاری مورد تهدید و خطر، دسیسه های دشمن قرار می گیرند، که اینجا یو پی اس سکو های نفتی در پالایشگاه های نفت و گاز، درصد زیادی از این خطرات احتمالی را کاهش می دهد.

از آن جا که نیاز شدید این پالایشگاه ها به یو پی اس و منبع تغذیه برق بدون وقفه اهمیت بسیاری پیدا کرده است؛ قدرتمند ترین یو پی اس ها که همان یو پی اس های سکو های نفتی باشند، برای آن ها تولید شده است.

دستگاه هایی که در این مراکز استفاده می شوند، با قطع لحظه ای برق، خسارت های جبران ناپذیری را متحمل شده اند، از این رو این یو پی اس ها، برق بدون وقفه را که نیاز شدید این دستگاه ها می باشد را تولید می کنند.

یو پی اس هایی که در این مراکز استفاده می شوند از نوع آنلاین هستند و همین نوع از یو پی اس ها از هرگونه نویز و نوسانات و وقفه به دور می باشند. در پالایشگاه های نفت و گاز، یو پی اس در مواردی همچون: سیستم های اطفا حریق و دوربین های مدار بسته نیز کاربرد دارند.

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳

نمایش 1 نتیحه