یو پی اس لاین اینتر اکتیو

امروزه با پیشرفت تکنولوژی بسیاری از لوازم و قطعاتی که در پیرامون خود میبینیم بخشی از لوازم الکترونیکی هستند که دارای برد ها و قطعات حساسی بوده و همگی به طور مستقیم و یا غیر مستقیم نیازمند استفاده از برق شهری به جهت کارایی خود می باشند. همانطور که میدانید برق شهری دارای نوسانات و اختلاف ولتاژهای بسیار زیادی می باشد که این نوسانات و همچنین اختلاف ولتاژها می توانند به عنوان عاملی تعیین کننده برای خرابی قطعات و بردهای الکترونیکی باشند به همین دلیل است که بسیاری از شرکت ها در راستای کنترل این نوسانات و اختلاف ولتاژ ها به فکر راه چاره ای برای کاهش آسیب دیدگی لوازم الکترونیکی خود به این دلیل می باشند.

یو پی اس یکی از آن دست وسایلی است که می تواند به شرکت ها و کارخانجات بزرگ و کوچک به جهت مراقبت بیشتر از لوازم الترونیکی خود که به برق شهری متصل می باشند کمک رساند. یو پی اس در حال حاضر در انواع و مدل های مختلفی ساخته می شود که هر یک از آنها دارای ویژگی ها و کاربرد های خاص خود می باشد که یکی از اصلی ترین و برترین انواع یو پی اسی که در حال حاضر در بازار های جهانی به فروش می رسد با نام یو پی اس لاین اینتراکتیو شناخته می شود این یو پی اس در کنار دارا بودن ویژگی های کلی یو پی اس ها، از ویژگی های منحصر به فرد دیگری نیز برخودار می باشد که از جمله آنها می توان به برخورداری از سیستم فیلترینگ بیشتر، کاهش ناپایداری و سوئیچینگ در کنار افزایش راندمان و ضریب اطمینان اشاره نمود. همچنین دارا بودن قیمت پایین تر نسبت به سایر انواع یو پی اس ها در کنار دارا بودن این ویژگی های خارق العاده می تواند دلیل محکم باشد برای به صرفه بودن خرید یو پی اس لاین اینتر اکتیو برای محیط های اداری ، تجاری و حتی کارخانجات صنعتی تا بتوانند از سیستم ها و لوازم الکترونیکی خود به خوبی محافظت نمایند.

کاربرد یو پی اس لاین اینتر اکتیو

یکی از جمله مراکز فوق حساسی که می توانند از مزایای یو پی اس لاین اینتر اکتیو به خوبی بهره مند شوند دیتاسنتر ها می باشند. یک دیتاسنتر از مجموعه بسیار زیادی از سرور هایی محافظت می نماید که خرابی هر یک و یا قطع برق ناگهانی مرکز دیتا سنتر می تواند عواقب بعضا جبران ناپذیری را در پی داشته باشد از این رو بسیاری از دیتاسنترها با استفاده از پیشرفته ترین انواع یو پی اس ها مانند یو پی اس لاین اینتر اکتیو سعی می کنند تا ریسک خرابی سرور ها و همچنین قطعی ناگهانی برق را به خوبی کاهش دهند.

با توجه به مزایای بسیار بیشتر یو پی اس لاین اینتر اکتیو نسبت به یو پی اس های معمولی به شما بازدیدکنندگان گرامی نیز توصیه می کنیم در صورتی که مایل به خرید یو پی اس هستید حتما خرید یو پی اس لاین اینتر اکتیو در برنامه خود داشته باشید و از مزایای بیشمار آن در کسب و کار خود بهره مند شوید.

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶

در حال نمایش 1–12 از 14 نتیجه