یو پی اس APC

نمایش 1 نتیحه

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳


یو پی اس ای پی سی یکی از برند های یو پی اس می باشد که نزدیک به چهل سال، APC UPS ( منابع تغذیه بدون وقفه) به عنوان استاندارد صنعتی برای زیرساخت های حفاظت از برق قابل اعتماد شناخته شده است که APC UPS خود را به عنوان یک پیشرو در صنعت ثابت کرده است و این، همراه با بزرگترین شرکای فناوری اطلاعات، تولید شده است که به طور قابل اعتماد اتصال و دسترسی را ارائه می دهد.

یو پی اس APC

APC  کجا تولید می شود؟

APC  توسط اشنایدر الکتریک (شرکت تبدیل برق سابق آمریکا) تولید کننده منابع تغذیه بدون وقفه، لوازم جانبی الکترونیک و محصولات مرکز داده ،تولید می شود.

در سال 2007، اشنایدر الکتریک APC را خریداری کرد و آن را با MGE UPS Systems ترکیب کرد تا واحد تجاری انرژی و خدمات خنک کننده حیاتی اشنایدر الکتریک را تشکیل دهد که در سال 2007 درآمد 3.5 میلیارد دلاری (2.4 میلیارد یورو) و 12000 کارمند در سراسر جهان را ثبت کرد و تا فوریه 2007، زمانی که این شرکت خریداری شد، عضوی از فهرست S&P 500 از بزرگترین شرکت های سهامی عام در ایالات متحده بود که اشنایدر الکتریک با 113900 کارمند و فعالیت در 102 کشور جهان در سال 2008 فروش سالانه 26 میلیارد دلار (18.3 میلیارد یورو) داشته است.

در سال 2011، APC توسط اشنایدر الکتریک تنها به یک برند محصول تبدیل شد، در حالی که این شرکت به عنوان واحد تجاری IT اشنایدر الکتری تغییر نام داد.

APC UPS  ( منبع تغذیه بدون وقفه) مخفف چیست؟

بسیاری از شرکت ها در سرتا سر جهان، در هر صنعتی، برای فعال نگه داشتن قدرت خود به یو پی اس APC متکی هستند که راه حل های منبع تغذیه بدون وقفه آنها تضمین می کند که حداکثر در دسترس بودن و زمان کار تضمین شده وجود دارد و یو پی اس های APC برای اطمینان از اینکه تجهیزات حیاتی هرگز در معرض خطر نیستند ساخته شده اند و دنیا هر روز از قدرت بیشتری استفاده می کند و هرگز مهمتر از این نبوده است که از زیرساخت های حیاتی شما پشتیبانی شود.

حتی در خانه، ضروری است که داده ها و دستگاه های خانواده خود را متصل نگه دارید، حتی در هنگام قطع برق و با استفاده از یک یو پی اس APC و همچنین محافظت از سیستم های بازی و سینمای خانگی خود با محافظت کامل یو پی اس که به از بین بردن تاخیر و آسیب فایل کمک می کند، دسترسی فوری به خانه متصل خود برای دوربین های امنیتی، آلارم و موارد دیگر داشته باشید.

یو پی اس APC

APC UPS برای چه مشاغلی مناسب است؟

APC UPS بر این باور است که داده ها و اتصال بی وقفه برای موفقیت های تجاری بسیار مهم هستند که راه‌ حل ‌های برای تضمین این اتصال وجود دراد که در زمان و جایی که شما و مشتریانتان به آنها نیاز دارید،به شما کمک می کند. APC UPS به‌عنوان یکی از پیشروان صنعت در زیرساخت‌های فیزیکی و نرم‌افزار یکپارچه، راه‌ حل‌ های قابل اعتماد و نوآورانه‌ ای را ارائه می‌کند که به روشن نگه داشتن جریان برق کمک می‌کند که در اینجا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد یو پی اس اسی پی سی پیدا کنید.

یو پی اس های ای پی سی دریایی (منابع تغذیه ی بی وقفه ی دریایی ای پی سی)

UPS های APC دریایی از در دسترس بودن بالا بهره می برند و از قدرت محافظت ناهمواری برای کشتی برای حمل و نقل و سایر محیط های چالش برانگیز برخوردار هستند و برنامه های کاربردی دریایی چالش های منحصر به فرد خود را ارائه می دهند. UPS های APC دریایی باید در برابر سطوح بالای ارتعاش، انطباق با مقررات دریایی بین المللی مانند DNV، حفاظت در برابر خطر الکتریکی و محفظه سخت مقاوم باشد که UPS های دریایی APC توسط اشنایدر الکتریک راه حل هایی کاملاً قابل تنظیم برای برآورده کردن نیازهای مورد نیاز برای برنامه های دریایی، کشتی و سایر نیاز ها هستند.

APC Symmetra LX

APC Symmetra LX خطی از محصولات منبع تغذیه بدون وقفه است که برای برنامه های کاربردی شبکه و سرور طراحی شده است و Symmetra ها در پیکربندی های توانی از 4 کیلو ولت آمپر تا 16 کیلو ولت آمپر هستند که Symmetra ها برای استفاده در یک مرکز داده (به عنوان مثال در یک رک 19 اینچی) ساخته شده اند که آنها شامل ویژگی هایی مانند مدیریت یکپارچه، قابلیت تعویض داغ، برق قابل تعویض توسط کاربر، و باتری و ماژول های هوشمند هستند.یو پی اس APC

APC Smart-UPS

APC Smart-UPS مجموعه‌ای از واحدهای کوچک ‌تر هستند که برای مصارف خانگی و اداری در نظر گرفته شده است که به‌عنوان نسخه‌های رک مانت در دسترس هستند  به استثنای سری‌های Smart-UPS Online (مدل‌های SURT و SRT)، واحدهای Smart-UPS سیستم‌های UPS تعاملی خطی هستند و خروجی‌های خود را تنها زمانی که برق شبکه در دسترس نیست از اینورتر خارج می‌شوند.

کلام آخر

در این مقاله برای شما یو پی اس ای پی سی را به طور کامل مورد بررسی قرار دادیم و به این نتیجه رسیدیم که ای پی سی به عنوان یک منبع تغذیه ی بی وقفه حتی در کشتی های دریایی نیز مورد استفاده واقع می شود. پس لازم به ذکر است که شما می توانید از سایت تسلا انواع یو پی اس ها، استابلایزر وانواع باتری های یو پی اس را به قیمت مناسب تهیه کنید.

نظرات مشتریان

    ارسال دیدگاه

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *