داغی باطری و باتری فرسوده

افرادی که در کار خرید یا فروش باطری فرسوده هستند، علاقه دارند تا از قیمت روز باطری فرسوده اطلاع داشته باشند. این امر باعث میشود بتوانند، بیشترین میزان فروش را با بالاترین قیمت داشته باشند.

باطری  داغی و فرسوده یو پی اس و ماشین

بهترین راه کسب اطلاع از قیمت باطری فرسوده، جستجو در سایت های مختلف برای یافتن قیمت های فلزهایی چون سرب، قلع، آنتیموان و … است. برای خرید باطری فرسوده، قیمت این فلزات سنگین را بررسی میکنند.

باطری  داغی و فرسوده یو پی اس و ماشین

ماشن آلات صنعتی، کشاورزی و شهری، برای حرکت به انرژی نیاز دارند، باطری ها به عنوان نیرو محرکه استفاده میشوند. هر باطری طول عمر مفیدی دارد، زمانی که این عمر به پایان میرسد، از چرخه طبیعت خارج میشود.

خرید داغی باطری فرسوده بانک ها و مراکز دولتی

باطری فرسوده دارای فلزات سنگینی مانند سرب است، به همین دلیل اگر بازیافت نشود و از چرخه طبیعت خارج نشود، آسیب جدی به محیط زیست و موجودات زنده وارد میکند.

به همین دلیل شرکت هایی وجود دارند که باطری فرسوده را از کارخانه ها، بانک ها، تعمیرگاه های ماشین، بیمارستان ها و مراکز دولتی که با باطری سروکار دارند، خریداری میکنند.

خرید داغی باطری فرسوده یو پی اس

عوامل مؤثر در قیمت خرید باطری فرسوده

از عواملی که در تعیین قیمت باطری فرسوده نقش دارد، به موارد زیر میتوان اشاره کرد:

 • هزینه باربری
 • نحوه بازیافت باطری فرسوده
 • میزان سرب موجود در باطری فرسوده
 • شرایط بازار

دلایل خرید داغی باطری فرسوده یو پی اس

 • یکی از دلایل خرید باطری فرسوده یو پی اس، مقدار سرب زیادی است که در باطری وجود دارد. معمولا باطری معمولی خودرو، وزنی بین 15 تا 18 کیلوگرم دارند که حدود 3 تا 4 لیتر اسید باطری دارد و پلاستیک و بدنه باطری هم حدود 1 کیلوگرم میشود. مابقی وزن باطری از سرب آن است.
 • الکترولیت هایی داخل باطری وجود دارد که هنگامی که با سرب ترکیب شوند، خطرناک و سمی میشوند. در صورتی که در محیط زسیت رها شوند، برای طبیعت خطرناک هستند.
 • در صورت نشتی اسید باطری، اگر با چشم برخورد کند، باعث کوری چشم خواهد شد. هم چنین اگر این اسید بلعیده شود، فرد دچار مسمومیت شدید میشود.
 • گازهایی از باطری فرسوده به هوا پخش میشود، که آلودگی هوا را به همراه دارد و باعث بیماری های ریوی خواهد شد. با دفن باطری فرسوده در خاک، خاک اطراف را نیز آلوده میکند.

داغی باطری و باتری فرسوده

در این مطلب با باطری فرسوده و دلایل خرید آن، بیشتر آشنا شدیم. خریداری باطری فرسوده و بازیافت آن اهمیت فراوانی دارد و رهاسازی باطری فرسوده در طبیعت بسیار خطرناک است.

نحوه محاسبه باطری های کهنه و فرسوده و قیمت اختلاف آمپر با باتری نو چگونه انجام می شود؟

نحوه محاسبه باطری های کهنه و فرسوده و قیمت اختلاف آمپر با باتری نو چگونه انجام می شود؟

با توجه به تورم هایی که امروزه شاهد آن ها هستیم، بهترین راه برای کاهش هزینه های خرید باتری، استفاده از باطری های کهنه و فرسوده ای است که فرق زیادی با باطری های آکبند و جدید ندارد و اگر این قطعه بسیار کار آمد را با بهترین کیفیت به عنوان فرسوده بخریم، یکی از برنده های بازار خرید باطری ها می شویم.

باطری های کهنه شاید در ظاهر به شکل ضایعات به چشم ما بخورد ولی در واقع این لوازم جانبی جزوی از قطعاتی است که قابل بازیافت بوده و می توانید آن ها در قیمت مناسب خریداری کنید و به عنوان قطعه ای به درد بخور و کاملا سالم، استفاده کنید.

با دقت به مسائل و بحث هایی که درج شده است، دانستیم که به هر گونه که محاسبه کنیم، هزینه نهایی خرید باتری های فرسوده و کهنه کمتر از خرید باتری های آکبند است.

در کل باتری های فرسوده به دلیل دارا بودن از سرب و یکسری فلزات سنگین و کار آمد دیگر، به شکل کاملا ویژه ای بازیافت می شوند و از چرخه طبیعت حذف خواهد شدو در غیر این صورت با بازیافت نشدن این قطعه آسیب بسیار زیادی به محیط زیست، حیوانات و انسان ها، وارد می شود.

در این میان شرکت ها و کارگاه هایی هستند که این باطری های فرسوده و کهنه را خریداری کرده و با روش های استانداردی آن ها بازیافت می کنند.

اگر قصد خرید باتری های فرسوده و کهنه را دارید، بهتر است بدانید که قیمت روز باتری های بستگی به شرایط بازار، هزینه های بازیافت و شرکتی که مسئولیت بازیافت باتری را به گردن گرفته است، دارد. به این دلیل که روزانه قیمت باتری های فرسوده با توجه به مزنه ای که دارند، روز به روز در حال تغییر است، برای دانستن قیمت روز باتری های فرسوده می توانید از سایت های اینترنتی به روز و فروشگاه هایی که باتری های فرسوده را در اختیار مشتری قرار می دهند، بپرسید و مطلع شوید.

یکی از مهم ترین مسائلی که در خرید باتری ها اهمیت بسیار زیادی دارد، مقدار آمپر ای آن است که در صورت مغایرت آمپر باتری های فرسوده و نو است. در این شرایط می توانید با توجه به اختلاف آمپر هایی که در دو باتری کهنه و آکبند وجود دارد دقت کنید با توجه به آن از فروشنده تقاضای تخفیف به دلیل آمپر را داشته باشید. توجه داشته باشید که این روز ها به تعداد هر آمپر مورد اختلاف، مبلغ 7000 تومان می توان تخفیف گرفت.

تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید تا در رابطه با خرید و فروش و تعمیرات باتری های فرسوده و کهنه بیشتر برایتان توضیح دهیم.

انواع باتری های بازیافتی و تعمیرات آن

انواع باتری های بازیافتی و تعمیرات آن

تسلا یو پی اس به عنوان فروشگاه بزرگ و خریدار عمده ضایعات باطری ها، که با داشتن نمایندگانی تمامی باتری های را به طور کامل تعمیر می کند و در خرید و فروش آن به شما مشاوره ای رایگان می دهد، می تواند به صورت کاملا تمامی مشکلات شما در رابطه با یو پی اس، باتری یو پی اس، اینورتر، استابلایزر، رکتیفایر و… به طور کاملا هوشمندانه، حل کند.

امروزه این باتری ها یکی از اجزای مهم زندگی ما هستند که ناخواسته و غیر مسقیم روزانه از آن در عابر بانک و خودپرداز و atm ها، خانه و آپارتمان، شبکه های کامپیوتری و… استفاده می کنیم.

باتری هایی که به مشکل برمی خورند و باید توسط نمایندگان تسلا یو پی س تعمیر و یا بازیافت شوند عبارت اند از:

 • باتری های کتابی:

در رابطه با باتری های کتاب می توان گفت که نمونه ای از باتری هایی هستند که ما روزانه از آن ها استفاده می کنیم، که معمولا مقدار ولتاژ آن ها 9 ولت است. از جمله ویژگی های این باتری های کاربردی می توان به طول عمر و ماندگاری بالای آن ها اشاره کرد.

 • باتری های موتور سیکلت ها:

یکی از مهم ترین لوازم جانبی تمامی خودرو ها و موتور سیکلت ها، باتری آن است. باتری های خراب شده و فرسوده موتور سیکلت ها حاوی مقادیر زیاد سربی هستند که قابلیت بازیات نیز دارد و همچنین تعمیرات آن ها به دستگاه افراد ماهر مانند نمایندگان تسلا یو پی اس قابل انجام است.

 • باتری های اتمی:

باتری های اتمی یک نوع باطری خشکی هستند که اصطلاحا به آن ها باتری های سیلد نیز گفته می شوند، که صفحات داخلی این باتری های اتمی دارای جنس خاصی با توجه به متریال هایی که دارند، است. در صورت بروز مشکلات در این باتری ها می توانید با نمایندگان تسلا یو پی اس تماس بگیر و با راهنمایی آن ها این باتری ها را تعمیر و کرده و یا به فروش برسانید.

 • باتری دستگاه های یو پی اس:

شاید در مقالات دیگر در رابطه با سیستم یو پی اس چیست، مبحث هایی را مطالعه کرده باشید و میدانید که ups یک منبع تغذیه الکترونیکی ای است که انرژی مورد نیاز مصرفی را تامین می کند. این سیستم برای کارکرد صحیح به باتری قوی و مناسب نیاز دارد. با توجه به این مورد که باتری های یو پی اس بیش از اندازه کارآمد است و مورد نیاز تمامی افراد قرار می گیرد، ممکن است از ایرادات بسیار زیادی به دلیل استفاده فراوان و نامناسب پیدا می کند.

تسلا یو پی اس پیشنهاد می کند برای اینکه در در استفاده از یو پی اس به مشکلات بزرگ و خرابی هایی بر نخورید، قالاتی که در این باره درج کرده را بخوانید. نمونه ای از مقالاتی که به شما در استفاده از یو پی اس ها کمک می کند، مطالبی مانند؛ بهترین مارک های یو پی اس ایرانی، بهترین مارک باتری های یو پی ای خارجی، یو پی اس چگونه کار می کند، راهنمای جامع خرید یو پی اس و…

 • باتری های اسیدی:

باتری های اسیدی نمونه ای از باتری هایی است که قابلیت شارژ شدن را دارا هستند و در وسیله های نقلیه مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. این باتری های پر کاربرد نوعی از ابزار های ذخیره سازی به حساب می آیند که انرژی مورد نیاز را در خود ذخیره و حفظ می کنند. قیمت و هزینه داغی باتری اسیدی ماشین نیز، نسبتا بالا است.

قیمت و هزینه روز باطری های فرسوده و کهنه

با توجه به مواردی که در بالا خدمت شما عزیزان گفته شده، محاسبه نهایی قیمت باتری های فرسوده بر اساس عوامل مختلفی انجام می گیرد که نمونه ای از این عوامل مزنه قیمت های شرکت و فروشگاه مورد نظر است. برای اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت خرید و تعمیر باتری ها می توانید مستقیما با شماره تماس هایی که خدمت شما عزیزان در سایت قرار داده ایم، ارتباط برقرار کنید و با نمایندگان فروشگاه بزرگ اینترنتی تسلا یو پی اس در رابطه با مشکل و موضوع مورد بحثتان، صحبت کنید.

راهنمای خرید از فروشگاه تسلا

شما می توانید انواع باتری یو پی اس و تجهیزات ups  و انواع باتری با بهترین کیفیت و قیمت را از سایت تسلا سفارش دهید و با بهترین کیفیت و قیمت تحویل بگیرد ، شما می توانید علاوه بر باطری تمامی لوازم جانبی راه اندازی ups خودتان را با بهترین کیفیت از فروشگاه تسلا خریداری کنید .

تسلا تمامی محصولات و لوازم خود را به صورت کامل مستقیم و بدون واسطه به مشتریان عرضه می کند  و مشتریان دیگر هزینه ی اضافی در قبال عمل واسطه گری پرداخت نمی کنند .

در صورت داشتن سوال و درخواست مشاوره درباره خرید خود می توانید با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید و مشکل و سوال خود را با متخصصین ما در میان بگذارید .

شماره های پشتیبانی و برقراری ارتباط با تسلا ( 02188312456 / 02188861253 ) .

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳