باتری یو پی اس جی پی (GP)

شرکت گلد پیک، در سال 1964 به عنوان یک شرکت چند ملیتی در هنگ کنگ شروع به کار کرد. این شرکت از همان ابتدای کار خود، نام جی پی را برای اشاره به دسته‌ای از محصولاتش انتخاب کرد و هم اکنون بسیاری، این شرکت را با همین نام می‌شناسند. انواع باتری، محصولات الکترونیک و تجهیزات آکوستیک عمده‌ی تولیدات شرکت را تشکیل می‌دهند. هم اکنون قسمت مربوط به محصولات جی پی، در کشور سنگاپور فعالیت می‌کند.

جی پی انواع مختلفی از باتری را تولید می‌کند. از جمله این باتری‌ها می‌توان باتری‌های قلیایی و باتری‌های قابل شارژ را نام برد. با وجود آن که آسیا شرکت‌های باتری سازی مطرح و شناخته شده‌ای دارد، جی پی یکی از برترین این شرکت‌هاست. محصولات جی پی هم‌اکنون به سراسر دنیا از جمله کشورهای اروپایی و آمریکا صادر می‌شوند. باتری‌های یو پی اس نیز یکی از محصولات باکیفیت این شرکت است که در کشورهای مختلف برای کاربری‌های گوناگون مورد استفاده واقع می‌شوند.

 باتری‌های یو پی اس در این شرکت با تکنولوژی‌های مختلفی تولید می‌شوند. در گذشته بیشتر تولید شرکت روی باتری‌های یو پی اس دارای کادمیوم متمرکز بود. اما با توجه به مشلاتی که باتری‌های حاوی کادمیوم ایجاد می‌کنند، مانند آسیب زدن به محیط زیست و امکان ایجاد مسمومیت برای کارکنان خود شرکت سازنده، هم‌اکنون بیشتر تولید شرکت با استفاده از فن‌آوری اسید سرب فلزی مهروموم‌شده یا سیلد لید اسید انجام می‌گیرد.

ویژگی محصولات

باتری‌های سیلد لید اسیدی که توسط این کمپانی تحت برند جی پی تولید می‌شوند، دارای استانداردهای مطرح جهانی هستند و در سطح بین‌المللی از اعتبار و شهرت برخوردارند. این باتری‌ها بسیار کارآمد هستند، به طوری که نیاز به تعمیرات و هزینه‌های نگهداری در آن‌ها نزدیک به صفر بوده است. عمر بالا و تعداد چرخه‌های شارژ و شارژ زیاد، یکی دیگر از ویژگی‌های برتر باتری‌های یو پی اس تولید شده توسط جی پی است.

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶

هیچ محصولی یافت نشد.