آزمایشگاه و تجهیزات آزمایشگاهی

کاربرد یو پی اس های در تجهیزات آزمایشگاهی

یو پی اس آزمایشگاهی برای تجهیزات و وسایل آزمایشگاهی، با هدف تامین برق شایسته شده و تمیز و همچنین یک برق غیر منقطع، برای وسایل آزمایشگاهی تولید شده اند.

یو پی اس ها، باترهایی هستند که یک برق بدون وقفه را برای تجهیزات و وسایل مختلف فراهم می آورند.

نیاز شدید وسایل و تجهیزات آزمایشگاهی به یک برق تمیز و غیر منقطع، باعث شد تا یو پی اس های آزمایشگاهی برای این دسته از وسایل و تجهیزات نیز تولید شوند. در ادامه مطلب با یو پی اس های آزمایشگاهی بیشتر آشنا شوید .

یو پی اس برای آزمایشگاه ها

خصوصیات یو پی اس های آزمایشگاهی

یو پی اس برای آزمایشگاه ها

تجهیزات حساس آزمایشگاهی توسط یو پی اس های آزمایشگاهی در برابر خطرات و نوسانات ناشی از برق شهری حفظ و نگهداری می شوند. کارشناسان آزمایشگاهی، پیش از رسیدن تجهیزات جدید، براساس دفترچه راهنمای کارخانه، پیگیر دستور العمل ها می شوند تا از طریق آن، منطقه ی کاری را به منظور جلوگیری از بروز هرگونه مشکل سیستمی، ترتیب سنج ها، کروماتوگرافی سنجی، حداکثر رسانی بازدهی سیستم های تست طراحی شده، مهیا کنند. این کار سبب می شود تا نصب و استفاده از تجهیزات به صورت تضمینی باشد.

مهم ترین مسئله ای که در استفاده از وسایل و تجهیزات الکترونیکی مد نظر می باشد، استفاده از منبع برق AC مطمئن و تمیز می باشد. خیلی ها فکر می کنند، یک برق دریافتی از یک پریز برق هیچ مشکلی را به وجود نمی آورد و قابل اطمینان می باشد.

اما این تصوری کاملاً اشتباه می باشد؛ و زمانی فرد به اشتباه خود پی می برد که یک حادثه ی ناشی از نوسانات برق، به تجهیزات آسیب جدی برساند.

از این رو بسیاری از آزمایشگاه ها برای پیشگیری از بروز هرگونه مشکل ناشی از نوسانات ولتاژ بالا، اقدام به خرید یو پی اس های آزمایشگاهی می کنند؛ تا پیش از بروز مشکل و به بار آمدن خرابی و در پی آن بالا رفتن هزینه ها، پیشگیری های لازم را انجام داده باشند.

یکی دیگر از خصوصیات یو پی اس های آزمایشگاهی بالا بردن میزان اعتبار ثبت داده ها، با استفاده از ایزولاسیون گالوانیک می باشد.

یو پی اس برای آزمایشگاه ها

انواع یو پی اس ها

یو پی اس ها در انواع مختلفی هستند که به سه دسته ی کلی تقسیم بندی می شوند.

  1. 1 – یو پی اس های آماده به کار (آفلاین)
  2. 2 – یو پی اس های  آنلاین
  3. 3 – یو پی اس های در تعامل با خط یا لاین اینتراکتیو

دستگاه های آزمایشگاهی که نیازمند یو پی اس هستند 

یو پی اس برای آزمایشگاه ها

دستگاه هایی همچون: کروماتوگرافی گازی، سل کانتر، الایزا ریدر، کروماتوگرافی مایع و انکوباتور چندین دستگاهی هستند که از یو پی اس های آزمایشگاهی استفاده می کنند.

این دستگاه ها با داشتن یو پی اس های آزمایشگاهی در کنار خود، با کیفیت و کارایی بالاتری مورد استفاده قرار می گیرند. و همچنین خرابی به بار نمی آید که نیاز به تقبل هزینه های بسیار بالا باشد .

راهنمای خرید از فروشگاه تسلا

یو پی اس برای آزمایشگاه ها در فروشگاه تسلا

شما می توانید انواع باتری یو پی اس و تجهیزات ups  و انواع باتری با بهترین کیفیت و قیمت را از سایت تسلا سفارش دهید و با بهترین کیفیت و قیمت تحویل بگیرد ، شما می توانید علاوه بر باطری تمامی لوازم جانبی راه اندازی ups خودتان را با بهترین کیفیت از فروشگاه تسلا خریداری کنید .

یو پی اس برای آزمایشگاه ها

تسلا تمامی محصولات و لوازم خود را به صورت کامل مستقیم و بدون واسطه به مشتریان عرضه می کند  و مشتریان دیگر هزینه ی اضافی در قبال عمل واسطه گری پرداخت نمی کنند .

در صورت داشتن سوال و درخواست مشاوره درباره خرید خود می توانید با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید و مشکل و سوال خود را با متخصصین ما در میان بگذارید .

شماره های پشتیبانی و برقراری ارتباط با تسلا ( 02188312456 / 02188861253 ) .

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳

در حال نمایش 1–12 از 94 نتیجه