باتری یو پی اس سولارکس (Solarex)

نمایش 7 نتیحه

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳


امروزه بسیاری از لوازمی که ما از آنها استفاده میکنیم جز لوازم الکترونیکی به حساب می آیند که به طور مستقیم و یا غیر مستقیم برای کار کردن به برق شهری نیازمند هستند. از جمله لوازمی که ما روزانه با آنها سر و کار داریم می توان به سیستم های کامپیوتری اشاره نمود که هم در منازل و هم در شرکت ها از آنها استفاده می شود. با توجه به اینکه در حال حاضر خرید یک سیستم کامپیوتر هزینه بسیار زیادی را برای شما در بر خواهد داشت از این رو بهترین روش این است که با انجام روش های پیش گیرانه از خراب شدن آنها و پیش آمدن هزینه های تعمیر جلوگیری نماییم. یکی از آن دست کارهایی که می توان به عنوان یک عامل باز دارنده برای محافظت از اینگونه وسایل انجام داد استفاده از یو پی اس می باشد.

کاربرد باتری یو پی اس

یو پی اس به عنوان یکی از ابزار های کنترل نوسانات جریان برقی در جهان شناخته می شود که انواع مختلفی از آن در ایران نیز وجود دارد. یو پی اس ها به نوبه ای طراحی می شوند که می توانند تا حد بسیار زیادی نوسانات جریان برق را کنترل و از آسیب دیدن دستگاه های الکترونیکی جلوگیری نمایند. همچنین در بخش دیگری از یو پی اس ها باتری هایی در نظر گرفته شده است که در هنگامی که برق شهری وصل می باشد از برق شهری به جهت شارژ شدن استفاده میکنند تا در مواقعی که برق شهری قطع و یا نوسانات آن به حدی زیاد شد که امکان آسیب دیدن دستگاه ها بسیار بالا رفت، یو پی اس برق موجود در باتری ها را جایگیزنی برق شهری نموده و به همین روش ادامه فعالیت دستگاه های الکترونیکی فراهم می شود.

گاهی ممکن است این باتری ها به دلیل تمام شدن عمر مفید آنها و یا آسیب دیدگی دیگر کارایی سابق را نداشته و نیازمند تعویض باشند از این رو می توان باتری های یو پی اس را به راحتی جایگزین نمود. یکی از انواع باتری های با کیفیتی که مخصوص یو پی اس ساخته شده اند باتری یو پی اس سولارکس می باشد شما می توانید با تهیه یک یا تعدادی از باتری یو پی اس سولارکس و جایگزین نمودن آنها با باتری های فرسوده یو پی اس خود از ظرفیت و کیفیت بالای این باتری ها به خوبی استفاده نمایید.

[cat_ehm]