اتاق عمل جراحی

اتاق عمل یکی از حساس ترین بخش های بیمارستان ها به شمار می رود و از همه نظر می بایست دارای بالاترین امکانات و همچنین بالاترین سطح پاکیزگی باشد. شاید در برخی از فیلم های تلویزیونی دیده باشید که شخصی به دلیل به وجود آمدن حادثه ای، انجام عمل سزارین و … نیازمند عمل جراحی بوده باشد و در حین عمل به دلایل مختلف برق اتاق عمل قطع شده باشد.

بهترین یو پی اس برای اتاق عمل

مطمئنا در چنین شرایطی عمل شخص با اختلال رو به رو شده و ممکن است زندگی شخص به خطر افتد. در چنین مواقعی برای حفظ جان بیمار و ادامه یافتن عمل جراحی باید چه کار کرد؟

مطمئنا تمام یا بخش اعظمی از دستگاه های حیاتی که در اتاق عمل وظیفه اطلاع رسانی شرایط حیاتی بیمار و اکسیژن رسانی به وی را دارند از برق شهری تغذیه کرده و در صورت قطع برق تمامی آنها از کار خواهند افتاد و مسئولین مراقبت های ویژه از بیمار در حین عمل نمی توانند اطلاعات حیاتی وی را دریافت و تجزیه و تحلیل کنند.

همچنین با توجه به اینکه عمل های جراحی بسیاری برای انجام نیازمند نور بسیار برای افزایش وضوح ناحیه تحت عمل دارند قطع برق در حین عمل جراحی از این حیث نیز می تواند مشکل ساز باشد.

قطع ناگهانی برق تنها بخشی از چالش هایی است که ممکن است یک جراح و تیم جراحی وی در حین عمل جراحی با آن رو به رو شوند. دستگاه هایی که در اتاق عمل به کاربرده می شوند اکثرا الکترونیکی بوده و دارای برد ها و قطعات حساسی هستند که به نوسانات جریان برق حساسیت ویژه ای دارند و با توجه به اینکه برق شهری به طور عادی دارای نوسانات بسیاری است استفاده از برق شهری به صورت مستقیم می تواند برای سلامت و کارایی این دست از دستگاه ها زیان آور خواهد بود.

کدام یو پی اس برای اتاق عمل مناسب است؟

نقش یو پی اس برای اتاق عمل

یکی از جمله مطرح ترین دستگاه های محافظ که میتوان از آن برای محافظ از دستگاه های اتاق عمل استفاده نمود یو پی اس می باشد. یو پی اس برای اتاق عمل این امکان را ایجاد می کند که با کنترل نوسانات جریان برق دیگر دستگاه ها بر اثر نوسانات موجود آسیب نبینند همچنین بخش ذخیره سازی برق یو پی اس این شرایط را فراهم می آورد تا در صورتی که برق شهری به دلایل مختلف قطع شد برق باتری به جریان افتاده و برق مورد نیاز دستگاه های موجود در اتاق عمل را تامین نماید و عمل تا انتها با موفقیت پیش رود.

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳

نمایش 6 نتیحه