برق اضطراری برای تجهیزات الکتریکی - سیستم برق اضطراری چیست

یو پی اس و برق اضطراری برای تجهیزات الکتریکی

برق-اضطراری-برای-تجهیزات-الکتریکی

از جمله مشکلات مهمی که در هنگام قطعی برق برای وسایل الکترونیکی به وجود می آید عدم کارکرد آنها در این شرایط است. برق اضطراری روشی است که برای تامین برق مورد نیاز سیستم در این زمان ها به کار می رود و به کمک افراد و سازمان ها می آید. تجهیزات الکتریکی برقی نیز از جمله وسایلی است که با استفاده از برق کار کرده و در صورتی که برق به صورت ناگهانی قطع گردد، تجهیزات الکتریکی از کار افتاده و امکان استفاده از آن وجود نخواهد داشت.

حال اگر اتومبیل شما در پارکینگ پارک شده باشد و قصد خروج از پارکینگ را داشته باشید چه کاری باید انجام دهید. یو پی اس یا برق اضطراری در این مواقع بسیار کاربردی بوده و می تواند باعث شود تا ما قادر به باز و بسته کردن درب باشیم. در این مقاله به نحوه استفاده از برق اضطراری برای تجهیزات الکتریکی پرداخته ایم.

آشنایی با تجهیزات الکتریکی

آشنایی با تجهیزات الکتریکی

در حقیقت تجهیزات الکتریکی با وجود ساختار ساده، می توان یکی از ابزارهایی دانست که نقش مهمی در سهولت زندگی دارد. دهها سال است که مردم از تجهیزات الکتریکی های رول برای محافظت و آرامش بیشتر محیط زندگی و کار خود استفاده می کنند. اما پیشرفت بشر و روند تکنولوژی منجر به توسعه و ساخت دسته جدیدی از تجهیزات الکتریکی شد.

تجهیزات الکتریکی در ایران سابقه ای در حدود یک ربع قرن دارد. کار در ابتدا با تبدیل تجهیزات الکتریکی آغاز شد بدون تغییر در ظاهر و طراحی. اما پس از مدتی این روش در ساخت تجهیزات الکتریکی رایج شد و این آغاز معرفی نوع جدیدی از تجهیزات الکتریکی به بازار بود.

کاربرد های UPS در تجهیزات الکتریکی

کاربرد های UPS در تجهیزات الکتریکی

از جمله یکی از سیستم هایی که در انواع تجهیزات الکتریکی استفاده می شود، سیستم برق اضطراری یا UPS است. با توجه به اینکه بسیاری از درهای اتوماتیک چندین بار در روز باز و بسته می شوند، در صورت قطع برق در ساختمان، رانندگی ممکن نیست و بسیاری از موارد مختل می شود. به همین دلیل، توصیه می شود که سیستم UPS در انواع مختلفی از تجهیزات الکتریکی از جمله درب های اوتوماتیک استفاده شود.

یو پی اس چیست و انواع مختلف یو پی اس برای تجهیزات الکتریکی

یو پی اس چیست و انواع مختلف یو پی اس برای تجهیزات الکتریکی

سیستم های UPS برای جایگزینی طیف گسترده ای از برنامه ها با سه نوع منبع تغذیه بی وقفه در دسترس هستند. این سیستم ها نیازهای مشاغل و مصرف کنندگان مختلف را برآورده می کنند. یک نوع سیستم برق اضطراری UPS، یو پی اس آفلاین است که می تواند قطعی برق را تشخیص داده و به طور خودکار برق را به باتری تامین کند.

دو دسته دیگر UPS دستگاه های تعاملی یا  یو پی اس لاین اینتراکتیو و یو پی اس های آنلاین هستند که با توجه به کارایی مناسب ترین یو پی اس ها برای تجهیزات الکتریکی هستند. هنگامی که برق در دسترس نیست، UPS دستگاه های شبکه را فعال نگه می دارد. بسته به مدل UPS، ویژگی هایی مانند اندازه انرژی قدرت متفاوت است.

نصب UPS برای تجهیزات الکتریکی

نصب UPS برای تجهیزات الکتریکی

به منظور نصب برق اضطراری یا UPS بر روی تجهیزات الکتریکی، باید فردی را استخدام کنید که در این کار آموزش دیده است. با توجه به این که این برق است، اگر شما مبتدی هستید که در آن تخصص ندارید، احتمال برق گرفتگی و سایر خطرات وجود دارد و توصیه می شود از یک نصب کننده تجهیزات الکتریکی مجرب برای نصب کردن UPS استفاده کنید. تسلا با دارا بودن افراد مجرب در این زمینه همیشه آماده خدمت رسانی به مشتریان است.

هزینه های نصب و راه اندازی سیستم یو پی اس

هزینه های نصب و راه اندازی سیستم یو پی اس

بسیاری از تجهیزات الکتریکی که خریداری می کنید دارای منبع تغذیه کارخانه هستند و نیازی به صرف زمان یا هزینه برای نصب یو پی اس بر روی آنها ندارید. اما اگر تجهیزات الکتریکی شما مجهز به این سیستم نیستند، بهتر است UPS نصب کنید.

سیستم های یو پی اس بسته به مارک و نوع آن قیمت های متفاوتی دارند، اما معمولاً هزینه نصب بالایی ندارد. توجه کنید امکان نصب این سیستم ها برای تجهیزات الکتریکی در جای دیگر ساختمان نیز وجود دارد که در این صورت باید نوع UPS متفاوتی انتخاب شود.

جمع بندی

امروزه تجهیزات الکتریکی به یکی از محبوب ترین انواع درهای اتوماتیک تبدیل شده اند که در مکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. این درها از برق تغذیه می کنند و در صورت قطع برق در ساختمان، درب نمی تواند به طور خودکار باز و بسته شود و باید به صورت دستی با خلاص کن باز شود. استفاده از سیستم برق اضطراری یا UPS ساده ترین و بهترین کار ممکن است.

در این مقاله ما به طور مفصل نحوه استفاده از برق اضطراری برای تجهیزات الکتریکی را توضیح داده ایم و همچنین نکاتی را که باید هنگام خرید و نصب این سیستم برای کاربران این سیستم ها در نظر گرفته شود بیان کردیم. خریداران و مشتریان محصولات ما می توانند با شماره تلفن های زیر با ما تماس بگیرند تا راهنمایی و مشاوره های لازم را بدست آورند.

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *