باتری یو پی اس ریتار (Ritar)

هیچ محصولی یافت نشد.

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳


با توجه به ضرورت استفاده از یو پی اس‌ها در دنیای امروز، شرکت‌های زیادی اقدام به تولید این محصول کرده‌اند. تعدادی از این شرکت‌ها، با توجه به نیازهای صنعت و شرکت‌ها، دست به ارتقای یو پی اس‌ها و تلاش برای بهبود بازده و کارایی آن‌ها کرده‌اند. همچنین میزان خرابی و نیاز به تعمیرات را با ایجاد تغییراتی، به حداقل و حتی صفر رسانده‌اند. یکی از شرکت‌هایی که امروزه باتری‌های یو پی اس با کارایی قابل قبول، قیمت مناسب و توانایی رقابت در بازارهای جهانی تولید کرده است، کمپانی بین‌المللی ریتار است.

گروه بین المللی ریتار

ریتار پاور یا به اختصار ریتار، یک شرکت تولید کننده‌ی باتری‌های اسید سربی از نوع سیلد اسید است. این شرکت در ماه می سال 2002 فعالیت رسمی خود را آغاز کرده است. ریتار، تولید باتری‌های سرب و اسید سرب سیلد شده‌ی سازگار با محیط زیست را در دستور کار خود قرار داده است و این باتری‌ها را در سطح بین‌المللی و عمده به فروش می‌رساند. ریتار خود را افسانه‌ای از صنعت انرژی جدید در چین معرفی کرده است.

پاور ریتار یک شرکت با تکنولوژی پیشرفته است که مقر اصلی آن در شنزن چین است و دارای 3 پایگاه تولیدی در شنژن، هنگ یانگ و ویتنام، با بیش از 2000 کارمند است. تولید طیف گسترده ای یو پی اس، این شرکت را به سرعت دارای شهرت زیادی کرد و باعث شد این شرکت بتواند در بازاری که شرکت‌های کهنه‌کار آمریکایی و اروپایی آن را در کنترل داشتند، نام ریتار هم به عنوان تولیدکننده‌ی باتری یو پی اس و باتری‌های دیگر شناخته شود.

امروزه محصولات ریتار به بیش از 200 کشور و منطقه در سراسر جهان صادر می شود و خدمات پس از فروش و ضمانت‌های آن در این کشورها قابل دسترسی است.

ویژگی شرکت ریتار

ریتار به دنبال معرفی و توسعه تکنولوژی‌ها و فرآیندهای پیشرفته، مرکز تحقیقی ریتار را تاسیس کرد. در این محل بیش از 50 محقق متخصص در زمینه‌ی باتری‌ها، با استفاده از پیشرفته‌ترین تجهیزات تولید و روش‌های تست در جهان، اقدام به آزمودن و بهبود و ارتقای باتری‌ها می‌کنند.

در این پژوهشگاه، محققان و مهندسان ریتار تمام شرایط لازم را برای آن که محصولات ریتار را با محیط زیست و اکوسیستم‌های مختلف سازگار کنند، در نظر می‌گیرند. یکی از شعارهای این شرکت همین است که باتری‌هایی می‌سازد که به هیچ وجه آسیبی به محیط زیست و سیاره‌ی ما زمین نمی‌رسانند.

ویژگی محصولات

انواع مختلف باتری‌های یو پی اس که توسط ریتار تولید می‌شوند، در عین تفاوت، ویژگی‌های مشابه زیادی هم دارند. بعضی از ویژگی‌های این باتری‌های یو پی اس عبارت‌اند از:

  • عمر طولانی و چرخه‌های شارژ و دشارژ بهینه در تعداد بالا
  • تولید انرژی با توان بالا و ولتاژ دقیق
  • حفاظت از محیط زیست با استفاده نکردن از کادمیوم و بسیاری ویژگی‌های محیط زیستانه‌ی دیگر
  • استفاده از ایده‌های نو در ساخت باتری‌های یو پی اس
  • سیلد اسید بودن بیشتر محصولات که به خودی خود کیفیت بالا را به دنبال دارد.

نظرات مشتریان