یو پی اس آبلرکس (Ablerex)

یو پی اس یک منبع تغذیه بی وقفه برای تامین انرژی تجهیزات صنعتی اللخصوص تجهیزات پزشکی به کار می روند. یو پی اس آبلرکس نیز از جمله یو پی اس هایی است که با تامین توان و انرژی مورد نیاز بار مصرفی انرژی مورد نیاز تجهیزات را تامین می کند.

یو پی اس  آبلرکس

شرکت یو پی اس آبلرکس  با فعالیت در زمینه های تولید لوازم برق اضطراری، یو پی اس و دستگاه های کیفیت قدرت برای لوازم صنعتی نظیر مخابرات ها، بیمارستان ها، بانک و… است. شرکت یو پی اس آبلرکس از سال 1994 شروع به فعالیت کرده است و هم اکنون با پرسنل و کیفیت بدون رقیب در صنعت یو پی اس در حال فعالیت است.

یو پی اس آبلرکس

یو پی اس های شرکت آبلرکس از ویژگی هایی نظیر راندمان 99.5 درصدی، اندازه استاندارد، محافظت از تجهیزات صنعتی در برابر جریان الکتریکی، دارای تضمین کیفیت از ISO9001-2008ISO14001و… می باشد.

موارد کاربرد یو پی اس شرکت آبلرکس

از جمله کاربرد های یو پی اس آبلرکس می توان به مراکز درمانی، شبکه و سرور های رایانه ای، شبکه های تلویزیونی، آزمایشگاها، بانک و… اشاره کرد.

اهداف شرکت یو پی اس آبلرکس

از اهداف شرکت آلبرکس به تحقیق راه های تولید انرژی تجدید پذیر و همچنین ارائه خدمات عالی، تولید محصولات نو آورانه اشاره کرد که این شرکت با داشتن پرسنل قوی و مجرب در مدت زمانی کوتاهی به هدف خود رسیده است.

کلام آخر

ما در این مجموعه در تلاش هستیم نیازهای خریداران از جمله انواع باتری یو پی اس، باتری خودرو و استابلایزر ، اینورترو..را با حمایت از تامین کننده صنعتی برطرف کنیم. امیدواریم این مطالب از سایت تسلابرای شما عزیزان مفید واقع گردد.

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳

هیچ محصولی یافت نشد.