تعمیرات یو پی اس EPI
ب

در عصر اطلاعات و ارتباطات که نگهداري دیتا و پردازش آن از اهمیت بالایی برخوردار است نیاز به یک سیستم برق مطمئن و پیوسته که ضروري ترین قسمت آن یو پی اس و باتریهـا مـی باشـند کاملاً مشخص است  آیا تهیه و نصب یک یو پی اس ساده در مسیر برق، اطمینان لازم و کافی را براي داشتن بالاترین ضریب اطمینان در بر خواهد داشت؟

یوپی اس نیز مانند تمامی دستگاههاي دیگر برقی، احتمال خرابی دارد و براي جلوگيري از اخلال در تأمین برق سیسـتمهاي حساس مانند دیتا سنترها در اثر خرابی یو پی اس،می بایست قابلیت جایگزینی بـراي یو پی اس  دیـده شـده. بدین معنی که با اضافه کردن یـک یـا چنـد یو پی اس دیگـــر بـه سیسـتم، پیوستگی برق مورد نیاز حتی در هنگام خرابی یک یو پی اس تضمین گردد. اگر شما هم قصد تعمیر و یا جایگزینی یو پی اس خود هستید با ما در تسلا همراه باشید تا مسیر تعمیر یو پی اس را بیشتر برای شما آشکار سازیم.

مطالب مرتبط:  تعمیرات یو پی اس جنرال الکتریک 

درباره شرکت یو پی اس EPI UPS

درباره شرکت یو پی اس EPI UPS

EPI UPS یکی از ارائه دهندگان پیشرو راه حل های انرژی متمرکز بر مشتری برای بازار جهانی است. فن‌آوری‌های تنظیم‌کننده سرعت، سیستم‌های UPS بسیار قابل اعتماد و کارشناسان خدمات به طور منحصربه‌فردی EPI UPS را برای ارائه راه‌حل‌های جامعی که فرصت‌های بی‌نهایتی را برای موفقیت مشتریانش باز می‌کند، قرار می‌دهند.

قدرت UPS EPI بر اساس یک رابطه بلندمدت با چندین فروشنده مهم جهانی در صنعت برق ساخته شده است. یک رویکرد حرفه ای در انجام کسب و کار، EPI UPS را قادر ساخته است تا روابط ارزشمندی را با شرکای خود ایجاد کند.

EPI UPS، با دفاتر در سراسر جهان، یک شرکت بریتانیایی است که طیف گسترده ای از خدمات زیرساخت مرکز داده را ارائه می دهد.

EPI UPS یک منبع تغذیه بدون وقفه (UPS)، سوئیچ انتقال استاتیک (STS) و تولید کننده باتری با کارخانه هایی در ایتالیا است. در طول ۲۰ سال گذشته، از یک تولید کننده خانگی در ایتالیا به یک شرکت جهانی با دفاتر در ۲۰ کشور در سراسر اروپا، آسیا و اقیانوسیه، آسیای جنوبی، خاورمیانه و آمریکای جنوبی تبدیل شده است.

مطالب مرتبط:تعمیرات یو پی اس جی تک

نحوه نگهداری یو پی اس

نحوه نگهداری یو پی اس

بهتر است موقع نصب یو پی اس و با هدف اینکه تعمیر و نگهداری آن راحت تر انجام شود؛ کابینت و یا خود آن را همواره با فاصله ۱۰۰ سانتی متری از کنار دیوار قرار دهید. لازم به ذکر است دمای مکانی که یو پی اس در آنجا نصب میگردد؛ بسیار مهم می باشد و توصیه می گردد بین ۱۰ الی ۴۰ درجه سانتی گراد باشد.

در صورتی که دما از ۴۰ درجه فراتر رفت؛ یو پی اس تان به مقدار ۱۰ الی ۱۲ درصد در هر ۵ درجه سانتی گراد، ظرفیت بارش را کم می کند که این موضوع دارای ارتباط یک به یک با دوام دستگاه می باشد و آسیب پذیر میباشد.موقع نصب یو پی اس و با هدف اینکه تعمیر و نگهداری آن راحت تر انجام شود؛ کابینت و یا خود آن را همواره با فاصله ۱۰۰ سانتی متری از کنار دیوار قرار دهید. لازم به ذکر است دمای مکانی که یو پی اس در آنجا نصب میگردد؛ بسیار مهم می باشد و توصیه می گردد بین ۱۰ الی ۴۰ درجه سانتی گراد باشد.

در صورتی که دما از ۴۰ درجه فراتر رفت؛ یو پی اس تان به مقدار ۱۰ الی ۱۲ درصد در هر ۵ درجه سانتی گراد، ظرفیت بارش را کم می کند که این موضوع دارای ارتباط مستقیمی با عمر دستگاه می باشد و آسیب پذیر است.

اجزای  تشکیل دهنده  داخل یو پی اس

 تعمیرات یو پی اس

باید توجه داشته باشد کع تعمیر یو پی اس یک کار تخصصی است و نیازمند به فرد آموزش دیده و حرفه ای است به همین دلیل اگر یو پی اس شما دچار مشکل شده است از بازکردن و اقدام به تعمیر آن خودداری کنید به دلیل اینکه این کار میتواند آسیب های بیست و جبران ناپذیری به یو پی اس شما وارد کند و باعث شود که دستگاه دیگر قابل تعمیر و استفاده نباشد همکاران متخصص ما در تسلا همواره آماده تحویل و تعمیر تخصصی یوپی اس های شما هستند در مجموعه تسلا انواع یو پی اس با برند های مختلف مانند تعمیرات یو پی اس فاراتل  و تعمیرات یو پی اس سنتیل وتعمیرات یو پی اس فیام صنعت و یو پی اس ablerex  و تعمیرات یو پی اس eximpower و تعمیرات یو پی اس ریلو و ….

طول عمر یو پی اس

طول عمر یو پی اس

برای این که یک باتری یو پی اس، منبع تغذیه یعنی در واقع باتری آن طول عمر بیشتری داشته باشد، برای هر کاربردی که مد نظر داریم بهتر است، یونیت قوی تری انتخاب کنیم، تا آن مجبور نشود از تمام توان خودش استفاده کند تا بدین ترتیب طول عمر آن افزایش یابد.

دمای محیط کار بیشتر از ۳۰ درجه سانتی گراد نباشد و در مجاور انرژی گرم مانند نور خورشید و منابع گرم قرار ندهیم.در شرایطی که تغییرات دمایی زیاد است، استفاده از باتری نیکل کادمیم توصیه می‌شود و در مواقعی که دما تغییر چندانی ندارد، از باتری‌های سرب اسیدی استفاده نمایید.

مهم ترین دلایل خراب شدن باتری دستگاه یو پی اس

مهم ترین دلایل خراب شدن باتری یو پی اس  باید به موارد زیر اشاره کرد:

  1. کم شدن سطح الکترولیت
  2. شل شدن تسمه دینام
  3. شل شدن بست های نگهدارنده باتری
  4. شکسته شدن جعبه نگهدارنده و محافظ باتری
  5. خوردگی کابل های سر باتری یو پی اس

مطالب مرتبط:تعمیرات یو پی اس دلتا

حرف آخر

همکاران ما در تسلا تلاش میکنند که بتوانند در زمینه فروش یو پی اس و لوازم جانبی و همچنین تعمیر یو پی اس نظر مشتریان عزیز خود را جلب کنند . شما میتوانید انواع یوپی اس های خود را با برند های مختلف به ما بسپارید متخصصان تسلا آنها را در اسرع وقت و با پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا تعمیر خواهند کرد.

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *