یو پی اس سوکومک بهترین یو پی اس با توان انرژی بالا

یو پی اس سوکومک (Socomec)

هیچ محصولی یافت نشد.

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳


یو پی اس یک منبع تغذیه بدون وقفه است که کاربرد این منبع تغذیه تامین توان مورد نیاز بار مصرفی است که در انواع مختلف با توان ها و مدل های مختلف تولید و وارد بازار شده اند. در این مطلب شما را با یو پی اس سوکومک SOCOMEC، کاربرد، مزایای استفاده، موارد مصرف و… آشنا می کنیم با ما همراه باشید.

یو پی اس socomec سوکومک

به دلیل افزایش میزان برق مصرفی در جوامع در هر فصلی از سال تولید و عرضه برق برای استفاده عموم مردم از سوی سازمان های متخصص در این زمینه در برخی مواقع با برخی مشکلات و چالش ها رویرو می شوند که نتیجه ای مشکلات ایجاد نوسانات و قطعی های مکرر و روزانه در جریان برق شهری و صنعتی می شود.

دستگاه یو پی اس به تنهایی وظیفه دریافت جریان برق از برق شهری در هنگام عدم قطعی برق و ذخیره آن در باطری یو پی اس و ارائه جریان ثابتی از برق در هنگام قطعی برق برای مصارف است که باطری های یو پی اس بدون دستگاه های یو پی اس نمی توانند به تنهایی جریان برق را ذخیره کرده و بازدهی داشته باشند.

اما امروزه با انجام تحقیقات و پژوهشات دستگاه هایی به نام یو پی اس و باطری های یو پی اس مهندسی، طراحی و تولید و عرضه می شوند که ماهیت کلی این دستگاه ها فراهم کردن روند جریان برق در هنگام نوسانات و قطعی برق های شهری است که علاوه بر آنها برخی یو پی اس های صنعتی نیز تولید می شوند که برای مصارف و ولتاژ های بالا در برخی مکان ها کاربرد دارند.

شرکت یو پی اس سوکومک با بیش از سه هزار نیروی کار و 30 شرکت وابسته در جهان است که در سال 1922 میلادی تاسیس شده است. از تولیدات شرکت سوکومک  می توان به توزیع، کنترل، حفاظت و همچنین بهبود کیفیت توان الکتریکی اشاره کرد. یو پی اس نوع دیگری از باتری است که در صورت قطع برق برخی منطق و تجهیزات به خصوص در بیمارستان ها استفاده می شود.

یو پی اس سوکومک انواع مختلفی دارد که از انواع سرب اسیدی، سیلد اسید تولید می شوند. محبوبیت و کاربرد یو پی اس سوکومک در میان عموم بیشتر از یو پی اس های دیگر است. توجه داشته باشید باتری ها یو پی اس برخلاف باتری هایی که در ماشین جای گذاری می شوند بایستی در جای ثابتی قرار گیرند.

یو پی اس سوکومک محصول کشور فرانسه است که دستگاه‌های یو‌پی‌اس (UPS)، تجهیزات اندازه‌گیری، کنترل و مانیتورینگ توان، کلید و سوئیچ، ذخیره‌سازی و محافظت توان و … از جمله تجهیزات ساخت برند یو پی اس سوکومک است.

شرکت انرژی پردازان سولار صنعت تامین کننده و عرضه کننده یو پی اس socomec می  باشد .

کاربرد یو پی اس سوکومک socomec

یو پی اس کاربرد تامین انرژی بدون وقفه تجهیزات صنعتی، ساختمانی و… را بر عهده دارد. یو پی اس برق 220 ولتی شهری را به برق مورد نیاز نیاز تجهیزات وصل شده به یو پی اس را تامین می کند. یو پی اس های سوکومک دو مدل دیواری و راکمند دارد. که در این مدل یو پی اس ها، یو پی اس های  500 تا 2000 ولت بیشترین استفاده را در میان دیگر یو پی اس ها را دارد.

یو پی اس های سوکومک به طور معمول چهار  تا شش سال عمر مفید دارد. یو پی اس های سوکومک در برابر نوسانات برق شهری از تجهیزاتی متصله محافظت می کنند به گونه ای که نوسانات متناوب و مستقیم را در خود ذخیره می کند سپس به دستگاه متصله انتقال می هد در این صورت دستگاه بدون قطع و وصلی به کار خود ادامه می دهد.

مزایای خرید یو پی اس سوکومک

از مزایای خرید یو پی اس های سوکومک می توان به مواردی که در لیست زیر آمده است اشاره کرد:

  • از جمله مزایای یو پی اس سوکومک می توان به حل کردن مشکلات نوسانات برقی اشاره کرد.
  • از تجهیزات صنعتی محافظت می کند.
  • برق اضطراری را تامین می کند.
  • تامین برق حداقل 75 دقیقه ای تجهیزات، بسته به توان مصرفی

انواع یو پی اس سوکومک

یو پی اس های سوکومک انواع مختلفی دارند که به توجه به نیاز های کاربران تولید و در بازار های سراسر دنیا عرضه می گردد. انواع یو پس اس سوکومک به سه دسته تقسیم می شوند که به شرح زیر است:

  • مدل آفلاین (OFFLINE)
  • مدل آنلاین (ONLINE)
  • انواع مدل لاین اینتر اکتیو (LINE INTERACTIVE)

 

کلام آخر

ما در تلاش هستیم نیازهای خریداران تجهیزات الکتریکی و برقی از جمله انواع باتری یو پی اس، باتری خودرو و استابلایزر را با حمایت از تامین کننده صنعتی برطرف کنیم. امیدواریم این مطالب از سایت تسلا برای شما عزیزان مفید واقع گردد.

 

نظرات مشتریان