بهترین برند یو پی اس، یو پی اس فایرستون

یو پی اس فایرستون (Fairstone)

هیچ محصولی یافت نشد.

جهت ارتباط با کارشناسان فروش شرکت و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۸ ۶ ۱ ۲ ۵ ۳ ۰ ۲ ۱ - ۸ ۸ ۳ ۱ ۲ ۴ ۵ ۶ ۰ ۹ ۱ ۹ ۴ ۵ ۵ ۱ ۸ ۹ ۶ ۰ ۹ ۱ ۰ ۴ ۶ ۰ ۹ ۳ ۹ ۳


یو پی اس انواع مختلفی دارد که به سه دسته یو پی اس های آنلاین، یو پی اس های آفلاین، لاین اینتراکتیو تقسیم می شوند. یو پی اس ها یک منبع تغذیه بدون وقفه است که توان مورد نیاز بار مصرفی تجهیزات الکترونیکی را تامین می کند. در کل یو پی اس ها با استفاده از انرژی ذخیره شده در باتری برق مورد نیاز تجهیزات مصرف کننده را در نبود برق تامین می کند و از قطع شدن جریان برق جلوگیری می کند.

یو پی اس شرکت فایرستون

یکی از شرکت های معتبر یو پی اس، شرکت یو پی اس فایرستون است. شرکت تولید کننده یو پی اس فایرستون در رقابت بین شرکت های دیگر به صورت کاملا حرفه ای عمل می کند به گونه ای که با داشتن استاندارد ایزو 9002 در کشور تایوان و همچنین با نمایندگی های متعدد در آسیا و آمریکا از حرفه ای ترین شرکت های یو پی اس جهان به شمار می روند. همچنین شرکت یو پی اس فایرستون با داشتن ضریب امنیت و در کنار آن اطمینان از عملکرد بالای یو پی اس ها از شرکت ای کم نظیر و غیر قابل رقابت به شمار می رود.

یو پی اس فایرستون محصول و تکنولوژی کشور تایوان می باشد که شارژر ها ، یو پی اس ها و همچنین اینورتر هایی مطابق با با استاندار ایزو جهانی ساخته است. از جهانی بودن یو پی اس های فایرستون می توان به داشتن نمایندگی های متعدد در سطح جهان به خصوص آمریکا و کشور های آسیایی نظیر ایران اشاره کرد.

یو پی اس ها کاربرد بسیار کفیدی دارند به گونه ای که کار بشر را در مواقع نبود برق و همچنین جلوگیری از انتقال نوسانات برق به دستگه مورد نظر کاربرد دارد از این فایرستون به دلیل داشتن ضریب امنیت بسیار بالا در سیستم های نظامی، بیمارستانی و… کاربرد بسیاری دارد.

بهترین مارک های یو پی اس ایرانی - یو پی اس تسلا

مزایای استفاده از یو پی اس های فایرستون

از جمله مزایای استفاده از بهترین یو پی اس های فایرستون می توان به موار زیر اشاره کرد:

  • سیستم تامین انرژی بدون
  • حل مشکلات ناشی از قطع شدن جریان برق
  • محافظت دربرابرقطع کلی برق
  • دارای فیلترهای الکترونیکی
  • حذف نویزها و نوسانات برق شهری
  • و محافظت از مصرف کننده ها را در برابر رعد و برق و ولتاژ بالا
  • جریان برق یکنواختی با شکل موج ثابت

یو پی اس های فیرستون از نوع مصرف های عمومی که بیشتر برای تامین برق ساختمان و برق خانگی استفاده می شود از نوع یو پی اس ONLINE با باتری تک سلولی سرب -اسید و یا نیکل -کادمیوم و توان 500 تا 2000 آمپر متر هستند که با قیمت هایی بین 1 میلیون تا 3 میلیون در بازار های مختلف عرضه می شود. یو پی اس های بزرگ تر دارای توان و کیفیت بالا تری هستند از این رو برای برق تجهیزات بزرگ تر که دارای برق خروجی بالاتر هستند کاربرد دارند. یو پی اس های شرکت فایرستون در انواع آنلاین، لاین اینترکتیو و آفلاین با توان های مختلف که از 250 ولت شروع می شود و تا 320 ولت نیز ادامه دارند.

کلام آخر

در این مطلب از سایت تسلا ما به معرفی یو پی اس شرکت چافون، مزایای استفاده از یو پی اس های چافون و… پرداختیم. همچنین ما در این مجموعه در تلاش هستیم نیازهای خریداران از جمله انواع باتری یو پی اس، باتری خودرو و استابلایزر ، اینورترو..را با حمایت از تامین کننده صنعتی برطرف کنیم. امیدواریم این مطالب از سایت تسلابرای شما عزیزان مفید واقع گردد.

نظرات مشتریان